Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Passat b4 1.9 TDI 110KM '96 - Po zmianie listwy świec licznik charczy, zeruje

slim29 19 Jan 2013 16:54 2706 10
    slim29
    Level 9  
    Witam jak w temacie dziś zmieniłem listwę od świec żarowych bo była połamana i od tego momentu po przekręceniu kluczyka przez moment charczy licznik i drga wskazówka prędkościomieża dalej jest ok przy jeździe wszystko działa ale po zgaszeniu silnika i ponownemu przekręceniu kluczyka jest to samo i licznik przebiegu km dziennych i zegar kasują się a do tego przestał działać centralny zamek jeżeli ma ktoś pomysł jak to naprawić proszę o pomoc
    slim29
    Level 9  
    Witam dzięki za szybka odpowiedz ale co mam teraz z tym zrobić będzie potrzebny elektryk czy samemu da rade pogrzebać
  • Helpful post
    Pawel wawa
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Bezpieczniki posprawdzane?
    slim29
    Level 9  
    Nie bo właśnie tu siadłem wystraszony zaraz zejdę i posprawdzam i dam znać
  • Helpful post
    Pawel wawa
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Czekamy.
    slim29
    Level 9  
    Tak bezpieczniki są całe ten pod maska przy wycieraczkach też

Dodano po 20 [minuty]:

Jakiś pomysł ?
    slim29
    Level 9  
    To w poniedziałek poszukam elektryka a jeszcze jedno nie zapali mi się tam coś pod maską do poniedziałku

Dodano po 26 [minuty]:

Jeżeli ma ktoś pomysł co jeszcze mogłbym sobie sam w niedziele posprawdzać to napiszcie i jeszcze jedno czy w tej kostce okrągłej co ida do niej te kable od listwy swiec cos mogło się pozwierać czy da rade ja jakoś rozebrać i sprawdzić czy lepiej zostawić to elektrykowi

Dodano po 3 [godziny] 54 [minuty]:

jest tu jeszcze ktos

Dodano po 2 [godziny] 59 [minuty]:

Właśnie mi się przypomniało ze po wymianie listwy od swiec grzebałem przy zapalniczce i naginalem w srodku blaszki i srubokrentem zrobiłem zwarcie czy to to może być przyczyną ????

Dodano po 3 [minuty]:

i czy zna ktoś elektryka w Elblągu który zerkną by na to
  • Helpful post
    autopoldi
    Level 23  
    slim29 wrote:

Właśnie mi się przypomniało ze po wymianie listwy od swiec grzebałem przy zapalniczce i naginalem w srodku blaszki i srubokrentem zrobiłem zwarcie czy to to może być przyczyną ????
    Jeżeli zrobiłeś zwarcie to musiało spalić bezpiecznik
    slim29
    Level 9  
    Witam okazało się ze mieliście racje spalony przedostatni bezpiecznik był spalony dzięki wszystkim zamykamy