Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy S zacina się dotyk

19 Sty 2013 17:56 6351 4
  • Poziom 2  
    Witam mam wielki problem z wyżej wymienionym samsungiem sytuacja wyglada następująco jakiś czas temu zaciął mi się dotyk byłem z tym problemem w dwóch punktach gsm wszędzie powiedzieli mi ze trzeba wymienić wyświetlacz co jak wiadomo jest nie opłacalne. W akcie desperacji rozebrałem go i wyczyściłem spirytusem i o dziwo pomogło jak ręką odjął smigał pięknie niestety to trwało tylko około 2 tyg, dziś znów zaciął się dotyk ponowne wyczyszczenie pomogło niestety tym razem tylko na kilka godzin, co zrobić aby pozbyć się zacinania ?
  • Poziom 36  
    Nie ma rady na naprawde dotyku. Tylko wymiana.
  • Poziom 20  
    A co kolega czyścił? styki taśmę czy sam fizycznie dotyk? Dziwnie to zabrzmi ale proszę go po masować delikatnie jeżeli nastąpi poprawa dotyk do wymiany jeżeli natomiast czyszczone były styki to tam trzeba szukać przyczyny. tak czy siak prawdopodobnie skończy się to wymianą panelu.
  • Poziom 2  
    Czyściłem styki z płytki głównej i taśmy. Dolne przyciski dotykowe działają cały czas podświetlanie tez tylko główny ekran nie reaguje na dotyk. Czy w tym przypadku pomogła by myjka ultradźwiękowa ?
  • Pomocny post
    Poziom 20  
    Z tego co widzę masz problem ze stykiem na taśmie, zaopatrz się w sprej contakt X lub podobna nazwa nie mam pod ręką puszki żeby spisać dokładnie.
    Prawdopodobnie odratować się będzie dało bez wymiany.
    Mam też kolejny amatorski patent na niedziałające gniazda taśm, połóż zwinięty kawałek papieru na taśmę i zamknij po wszystkim obudową, papierek ma być nie za gróby ale i wystarczający aby dociskał taśmę, w moim stary SE występuje taki problem po prostu na rogu się wypina.
    Tylko powtarzam jest to dosc amatorskie rozwiązanie za co zwolennicy "wymień bo popsute" mnie ostro skrytykują.