Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Logitech x530 zamiana kanałów

jaryn93 19 Sty 2013 22:48 1971 6
  • #1 19 Sty 2013 22:48
    jaryn93
    Poziom 8  

Witam, na początku zaznaczam, że nie wiem czy wybrałem dobry dział, jeśli zły to proszę o przeniesienie.
    Chciałbym zamienić przedni lewy głośnik z przednim prawym. Pewnie ktoś napisze żebym po prostu zamienił jacki, lecz przedni lewy jest podłączony jackiem, a przedni prawy jakimś grubym kablem z wejściem podobnym do VGA, po czym bezpośrednio idzie do głośnika. Biurko mam z lewej strony pokoju, niestety wszystko mam tak ułożone, że głośniki co ustawione na odwrót. Czy jest jakiś sposób na ich zamianę? Głośniki mam na gwarancji, także prosiłbym o rozwiązanie software-owe. Z góry dzięki za pomoc.

0 6
  • #3 19 Sty 2013 23:09
    jaryn93
    Poziom 8  

No właśnie problem w tym że czegoś takiego nie ma :/ Mam sterowniki Realtek. Siedzę już nad tym i siedzę i nic nie mogę wykombinować...

0
  • #4 20 Sty 2013 04:49
    Lukson
    Poziom 32  

Po co nie potrzebnie obciążać system. Rozwiązanie hardware jest o wiele prostsze.

Kupić 2szt.

do tego kabel jack-cinch i podłączasz odwrotnie.

Można też kupić coś takiego:

oraz dwa kable jack-cinch.

Na tych głośnikach nie stracisz jakości.

0
  • #5 20 Sty 2013 15:07
    jaryn93
    Poziom 8  

Gdyby chodziło o lewy tylny i prawy tylny to by zadziałało, ale jak mam to zrobić gdy mam takie coś?

0
  • Pomocny post
    #6 20 Sty 2013 15:16
    Lukson
    Poziom 32  

Ciągle zapominam jak te kable idą. Od kolumienki sterującej idą kable sygnałowe do kompa.

Tak więc potrzebne są:

- to co na pierwszym obrazku,

oraz

Z wtyczki jack robisz cinch, zamieniasz kanały (kolory) i wpinasz w cinch-jack a ją do komputera :D

0
  • #7 20 Sty 2013 16:30
    jaryn93
    Poziom 8  

Dziękuję. :)

0