Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Karta TV. Po podłączeniu wideo obraz nie jest wyświetlany.

WoerGi 12 Feb 2005 09:03 1056 4
 • #1
  WoerGi
  Level 11  
  Posiadam karte TV AverMedia Tv98 na chipsecie BT878 i chce podlaczyc do niej wideo jednak po podlaczeniu obraz nie jest wyswietlany, tylko jakies paski itp. Co mam zrobic zeby bylo ok ?
 • #2
  Pi-Vo
  Level 37  
  Połączenie ma być zrobione kablem video ze złączem chinch od strony karty ,przełączyć trzeba program na video a jeśli jest źle to sprawdź na TV czy magnetowid dobrze odtwarza i czy do dobrego wejścia karty podłączasz.Chyba że podłączasz przez wejście antenowe ,wtedy trzeba kartę dostroić do kanału na którym magnetowid ze swojego modulatora wysyła sygnał.
 • #3
  zodiak318
  Level 34  
  Niezbyt dokładnie rozumiem co robisz, taka karta ma tylko wejścia Video (można oglądać/nagrywać na komputerze obraz np. z magnetowidu) ale nie można przy jej pomocy oglądać na TV obrazów z komputera! Do tego służy karta graficzna z TvOut. Sprecyzuj co chcesz uzyskać.
  Pozdrawiam.
 • #4
  Pi-Vo
  Level 37  
  No nie ,w tą stronę to nie jest możliwe ,karta TV nie ma TV Out.Nawet nie pomyślałem że w tą stronę ktoś mógł próbować żeby na magnetowidzie nagrywać to co odbiera karta TV.Bo i po co skoro magnetowid ma tuner?