Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki smartfon w cenie do 1000 zł kupić?

Adaśku13 20 Jan 2013 11:16 3798 14
    Adaśku13
    Level 10  
    Witam was :)) Chciałbym sobie kupić smartfona wybój jest dość duży i niestety nie mogę się za bardzo zdecydować który byłby najlepszy :( chce wydać około 1000 zł i zastanawiam się nad sony ericsson Xperia arc S , być może doradzilibyście mi coś innego :)) z chęcią wysłucham każdej opinii w tym temacie :D

Pozdrawiam :p
    valkirus15
    Level 15  
    Polecam HTC SENSATION na androidzie, bardzo fajny telefon
    luki56
    Level 39  
    Arc S i Sensation to już stare telefony. Podaj co oczekujesz od telefonu
    Adaśku13
    Level 10  
    Zależy mi na dużym wyświetlaczu z ładnymi kolorami i na tym żeby smartfon bardzo dobrze sprawował się przy pracy w internecie głównie mam zamiar siedzieć na wifi , chciałbym żeby była dostępność wielu ciekawych aplikacji i oczywiście powinien radzić sobie z grami :p ucieszyłbym się gdyby sama estetyka wykonania była dobra i jeżeli będzie dobry aparat to też nie będę narzekał :D

Dodano po 2 [godziny]:

Zastanawiam się nad :
    Sony Ericsson Arc S
    Sony Xperia P
    Samsung Galaxy S Advance i9070P

Możecie mi pomóc w wyborze jednego z tych trzech telefonów ? :))
    luki56
    Level 39  
    Najlepsza będzie Xperia P
    Adaśku13
    Level 10  
    A mógłbyś mi powiedzieć dlaczego akurat Xperia P twoim zdaniem będzie najlepsza ? :))
    luki56
    Level 39  
    Posiada najlepsze bebechy oraz jest najnowsza z wszystkich podanych co zwiększa prawdopodobieństwo że dostanie więcej aktualizacji
    padre_zywiec
    Level 10  
    To ja dołączę się do pytania. Szukam nowego telefonu do ok. 1000 zł, chętnie coś taniej.

Interesuje mnie:

- dobre działanie wyświetlacza, rozdzielczość, ale także dobra dotykowość
    - ogólnie sprawne działanie telefonu - nie musi to być dziesięciordzeniowiec, wystarczy mi żeby chodził po prostu sprawnie.
    - przyzwoita jakość wykonania
    - Android 4.0 mile widziany

Miałem kiedyś przez jakiś czas (test u Play'a) Huaweia IDEOS U8500 i to była kompletna porażka. Telefon oddałem przed terminem, bo nie dało się na nim nawet stron internetowych przeglądać bez oczekiwania. Podejrzewam, że tamto testowanie raczej zniechęcało ludzi do smartfonów niż zachęcało.
    luki56
    Level 39  
    Interesują cię tylko telefony na Androidzie?
    padre_zywiec
    Level 10  
    iOS odpada z racji ceny, a Windows Mobile nie znam.
    luki56
    Level 39  
    Windows mobie to przeszłość. Teraz jest Windows Phone. I zainteresowałbym się Lumią 820. Bardzo ciekawy telefon. Narazie jeszcze nie ma milionów aplikacji ale kazdy znajdzie coś dla siebie. O ile nie należy do osób które kradną aplikacje lub pobierają tylko darmowe. A z telefonów na Androidzie zainteresowałbym się:
    -Sony Xperia S
    -LG Swift L9
    -HTC ONE S(a jak nie znajdziesz to wtedy V)
    dicappo
    Level 20  
    Najlepszym wyborem będzie Xperia S , albo Nokia Lumia. Ta Xperia ma dużo pamięci wewnętrznej, ale kosztuje ponad 1000 złotych, więc proponuję trochę dołożyć i kupić Xperie.
    luki56
    Level 39  
    Xperie S kupi się nowa na allegro za 1k. Lumie tak samo chyba że chce się koniecznie biała to wtedy 1200
    padre_zywiec
    Level 10  
    A Samsung Galaxy SII?

Kurczę wchodzimy w rewiry 1000-1200 zł...
    luki56
    Level 39  
    padre_zywiec wrote:
    A Samsung Galaxy SII?

Kurczę wchodzimy w rewiry 1000-1200 zł...

Duzo gorszy sprzęt od Xperii i Lumii. Po pierwsze lipna obudowa po drugie słaba wydajność