Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Blaupunkt 169cd. Czy ma ktoś wsad do układu 25320?

pcmaster 12 Lut 2005 11:24 2214 12
  • #1 12 Lut 2005 11:24
    pcmaster
    Poziom 10  

Witam, ma ktos wsad do układu 25320, to wyżej wymienionego radia? dzięki, pozdrawiam

0 12
  • #3 12 Lut 2005 13:57
    pcmaster
    Poziom 10  

Jest to balupunkt 169cd, inaczej bp3387, były one montowane w fiatach panda, to jest to z cd/mp3. wiesz już które?? zastosowana jest tam pamięć eeprom 95320, czyli na nasze 25320, pozdro |Marcin

0
  • #4 12 Lut 2005 19:02
    btomko
    Poziom 34  

O ile sobie dodrze przypominam to radio potrzebuje kanów z samochodu,jesli nie miałes z tym doczynienia to sie nie zabieraj popsujesz radio . Kany trzeba pominąc

0
  • #5 12 Lut 2005 19:37
    pcmaster
    Poziom 10  

wystarczy przeprogramować 25320 i po kłopocie, tylko że nie mam wsadu, programator już jest tydzień zapięty pod układ, szczytuje go, ale nie mam co zapisać, jezeli ktoś ma, to prosze podeślijcie

0
  • #6 13 Lut 2005 17:04
    pcmaster
    Poziom 10  

i nikt nie ma wsadów do tego blaupunkta?? ludzie już programator tydzień leży, przewody przylutowane i nikt mi nie chce pomóc, ja w miare możliwości staram sie pomagać ludziom w ich problemach, widać jacy ludzie odwiedzają to forum, bo na dvhk.pl kogo poprosisz o pomoc, to każdy pomoze, tylko ze tam sie nie znają na tych radiach.

I całe szczęście...
    Musisz zrozumieć że dvhk to prawie same dzieci a tutaj są ludzie którzy z tego żyją i a nie zawsze maja ochotę dzielić się cieżko zdobytą wiedzą za darmo. Jak coś sam zrobisz i będziesz kimś to napewno łatwiej będzie Ci się zaprzyjaźnić z mocniejszymi w temacie którzy Ci podpowiedzą.
    A na marginesie, nie pisz postów jeden po drugim, to forum to nie śmietnik jak forum dvhk. <SławeK>

0
  • #7 13 Lut 2005 21:18
    arttoo
    Spec od car audio

to nie jest pamiec tylko flesz spi w dodatku ma zasilanie na poziomie 3,3v
    Poza tym nie ta kosc trzeba pozmieniac by sie pozbyc CAN-A

0
  • #8 13 Lut 2005 22:12
    jaromirek
    Poziom 14  

arttoo- spróbuj udowodnić ,że "flesz spi" to nie jest pamięć i przy okazji przetłumacz drugie zdanie, bo chyba nie jest po polsku ?

0
  • #9 14 Lut 2005 01:06
    arttoo
    Spec od car audio

flesz to jest oczywiscie pamiec z tym sie zgodze tyle tylko jak sie go czyta w ukladzie by nie pojechalo radio w zaswiaty?

Poza tym jaromirek wydaje mi sie ze sie czepiasz

PS
    Mam obie zawartosci ale ze wzgledow ze CAN to CAN pozostana jeszcze dlugo u mnie ze wzgledu na beszczelnosc co niektorych forumowiczow

Pozdrawiam

PS2

dla ciekawych jest pdf owego ukladu nie czepiac sie ze ma koncowke 10 bo w tamtym radiu bodaj jest 20 ale to tylko wielkosc pamieci

0
  • #10 14 Lut 2005 09:30
    jaromirek
    Poziom 14  

arttoo - nie czepiam się -chciałbym dobrze rozumieć co Piszesz.
    Z tego co Piszesz wynika (wg mnie), że do wyłączenia CAN-a, potrzeba jeszcze coś oprócz zmian w 95320, a to prawdą nie jest, wystarczą zmiany w 95320.
    Gdybyś bardziej Dbał o poprawność w formułowania zdań nie byłoby problemu "czepiania się".
    Przepraszam jeśli urażiłem.

0
  • #11 14 Lut 2005 15:13
    pcmaster
    Poziom 10  

Więc moi drodzy forumowicze, co ja mam z tym radiem zrobić?? Czy na marne kupiłem siproga?? Bo z tego co czytam to widze ze wiem ze nic nie wiem a teraz mam nawet wątpliwości, czy dobrze sie do tego zabrałem.

0
  • #12 14 Lut 2005 20:53
    arttoo
    Spec od car audio

no to polowa sukcesu jest za Toba teraz troche checi i CAN-a nie bedzie a jak se nie poradzisz no to juz zostanie dogadanie sie z kims kto to zrobi bo watpie czy tak o sobie udostepni dosc cenne informacje

0
  • #13 14 Lut 2005 23:21
    pcmaster
    Poziom 10  

Artto, w sumie masz racje, ludzie na tym zarabiają, to tak jakbym im chleb od ust odejmował, choc jedno radio to nie każdemu różnice zrobi, ale coż, myślę że kiedyś ktoś mi pomoże, a do tego czasu sam będę kombinował. pozdrówki dla wszystkich i wielkie dzięki. Marcin

0
  Szukaj w 5mln produktów