Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak się dostać do grzałki - Jak się dostać do bebechów pralki Whirpool AWE6317/p

Colchee 20 Sty 2013 17:40 1986 4
  • #1 20 Sty 2013 17:40
    Colchee
    Poziom 2  

Sami eksperci tu piszą. Ja nie wiem jak się dostać do środka pralki. Odkręciłem z tyłu śruby mocujące bok pralki, ale nie mogę tego otworzyć, bo góra pralki trzyma. Chodzi o zablokowany bęben przez otwarte drzwiczki i ustaliłem już ze trzeba się dostać do grzałki i tą drogą odblokować bęben, ale jak się tam dostać? Pilnie proszę o pomoc.

0 4
  • #3 20 Sty 2013 18:23
    Colchee
    Poziom 2  

Serdeczne dzięki ujrzałem wreszcie wnętrze. :) Przeczytałem jeszcze jedną informację, że w mojej sytuacji gdzie woda jest w bębnie istnieje niebezpieczeństwo zalania silnika. Jak odblokować bezpiecznie bęben, aby uniknąć takiego zdarzenia?

0
  • Pomocny post
    #4 20 Sty 2013 18:23
    machefi
    VIP Zasłużony dla elektroda

Colchee napisał:
    Sami eksperci tu piszą. .

Ale to TY dysponujesz pralką-pacjentem . Jeśli wyjęcie grzałki i przekręcanie na siłę bębna niewiele pomoże , to trzeba będzie odkręcić i zdemontować płaszcz boczny kotła .
    Colchee napisał:
    w mojej sytuacji gdzie woda jest w bębnie istnieje niebezpieczeństwo zalania silnika.

A rzeczywiście jest niespuszczona woda w kotle ? Nastaw programator na wypust wody lub odkręć filtr pompy aby resztki wody wypłynęły .

0
  • Pomocny post
    #5 20 Sty 2013 20:33
    Paw_el

Specjalista AGD

machefi napisał:
    Nastaw programator na wypust wody lub odkręć filtr pompy aby resztki wody wypłynęły .

Witam.
    Przed tą czynnością zdejmij pasek napędowy jeśli sam nie spadł.

0