Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

bosch maxx4 - Pralka bosch maxx4 start diody świecą cicho buczy i nic

oimlody 21 Sty 2013 11:51 2847 6
  • #1 21 Sty 2013 11:51
    oimlody
    Poziom 2  

Pralka bosch maxx4 start diody świecą cicho buczy i nic , nie nabiera wody ani nie staruje żaden program

Dodano po 1 [godziny] 15 [minuty]:

ok doszedłem do wniosku że to szczotki (jak lekko postukałem pralka zaczęła trybić) więc teraz proszę o pomoc w jaki sposób mam wykręcić te szczotki

• #2 21 Sty 2013 19:25
    karol5608
    Poziom 28  

Zacznij od wymontowania silnika , a jak nie wpadniesz jak je wymienić to wrzuć fotki.

• #3 21 Sty 2013 22:14
    phiter
    Poziom 19  

Gdyby to była wina szczotek to by nabrała wodę i nie kręciła bębnem. Ciche buczenie to pewnie elektrozawór - sprawdź dopływ wody.

• #4 21 Sty 2013 22:45
    oimlody
    Poziom 2  

szczotki wymieniłem bez odkręcania silnika ,stare miały niecały centymetr ale niestety dalej lipa jutro wezmę się za elektrozawór .
    Dzięki za podpowiedź

• #5 21 Sty 2013 22:49
    zhudomel
    Specjalista AGD

oimlody napisał:
    jutro wezmę się za elektrozawór .
    Najpierw sprawdź czystość sitek na dopływie wody.

• #6 21 Sty 2013 23:05
    phiter
    Poziom 19  

To szczotki i tak byłyby do wymiany niedługo - odkręć węża dopływowego z pralki i wyjmij sitko z elektrozaworu, wyczyść. Oczywiście sprawdź czy woda wogóle dochodzi do pralki.
    Nawiasem mówiąc ten bosch maxx4 czy siemens siwamat to naprawdę dobry sprzęt ale po tylu latach należy mu się zrobić parę rzeczy (szczotki, pompa to standart) i śmiga dalej na lata.

• #7 22 Sty 2013 18:50
    oimlody
    Poziom 2  

elektrozawór przeczyszczony i pralka śmiga. Podziękował wszystkim za rady!!! :D

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME