Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

bosch maxx4 - Pralka bosch maxx4 start diody świecą cicho buczy i nic

21 Sty 2013 11:51 3369 6
  • Poziom 2  
    Pralka bosch maxx4 start diody świecą cicho buczy i nic , nie nabiera wody ani nie staruje żaden program

Dodano po 1 [godziny] 15 [minuty]:

ok doszedłem do wniosku że to szczotki (jak lekko postukałem pralka zaczęła trybić) więc teraz proszę o pomoc w jaki sposób mam wykręcić te szczotki
  • Poziom 28  
    Zacznij od wymontowania silnika , a jak nie wpadniesz jak je wymienić to wrzuć fotki.
  • Poziom 19  
    Gdyby to była wina szczotek to by nabrała wodę i nie kręciła bębnem. Ciche buczenie to pewnie elektrozawór - sprawdź dopływ wody.
  • Poziom 2  
    szczotki wymieniłem bez odkręcania silnika ,stare miały niecały centymetr ale niestety dalej lipa jutro wezmę się za elektrozawór .
    Dzięki za podpowiedź
  • Specjalista AGD
    oimlody napisał:
    jutro wezmę się za elektrozawór .
    Najpierw sprawdź czystość sitek na dopływie wody.
  • Poziom 19  
    To szczotki i tak byłyby do wymiany niedługo - odkręć węża dopływowego z pralki i wyjmij sitko z elektrozaworu, wyczyść. Oczywiście sprawdź czy woda wogóle dochodzi do pralki.
    Nawiasem mówiąc ten bosch maxx4 czy siemens siwamat to naprawdę dobry sprzęt ale po tylu latach należy mu się zrobić parę rzeczy (szczotki, pompa to standart) i śmiga dalej na lata.
  • Poziom 2  
    elektrozawór przeczyszczony i pralka śmiga. Podziękował wszystkim za rady!!! :D