Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Philips RC408. Po włączeniu na wyświetlaczu pojawia się T00 HOT.

prophilips 12 Feb 2005 14:06 1293 5
 • #1
  prophilips
  Level 10  
  Witam.Tak jak w temacie.Po załaczeniu radyjka na wyswietlaczu T00 HOT.Koncowki mocy ok.Czego by sie tu czepnąć?Miał ktos taki przypadek? Pozdrawiam
 • #2
  adammc

  Level 26  
  jak too hoot oznacza cos z zbyt wysoka temperatura poszukaj ewentualnego czujnika temperatury przy radiatorze moze byc uszkodzony on sam lub wspolpracujacy z nim przetwornik prosty ulkad elektr. w jego okolicy na plycie jak too hot to co innego oznacza to ??
 • #3
  prophilips
  Level 10  
  Przewaliłem chyba juz wszystko co mozliwe.Siedzą na plycie trazystorki smd ( to chyba ten uklad) Szukałem tez jakiegos termistorka ale niczego takiego w tym radiu (chyba) niema :( .Powalcze jeszcze troche z tym.Chyba ze moze ktos ma jeszcze jakis patent na ten wiekowy sprzet :)
 • #4
  djlj24
  Car audio specialist
  Wysypana zawartość w pamięci. To radio z tego co pamiętam nie miało podłączonej diagnozy a sam procesor ma ją - w wyższych modelach jest.
 • #5
  prophilips
  Level 10  
  hmm....tez o tym pomyslałem.Tylko dlaczego zalanczając radyjko bez epromu wyswietla to samo??.W sumie zebym miał prawidłowego bina do tego (sprzetu) mialbym pewnosc 100% a tak to lipa :(.Chyba sie poddam :(
 • #6
  zgodny
  Level 19  
  uszkodzona pamięc 24w04 nowa musi być wstępnie zaprogramowana....postaram się pomóc..