Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Unitra AT9100 - Jak zamocować oprawki żarówek?

manfred18 21 Jan 2013 19:03 2061 3
    manfred18
    Level 16  
    Witajcie, czy jest jakiś ekspert od AT9100?
    Nie wiem jak zamocować oprawki żarówek, udało się włożyć jedną do jednego wskaźnika, do drugiego nie chce wejść (aż kable ukręciłem), ale głównym problemem są 2 żarówki z boku skali. Na jakiej zasadzie się je tam mocuje?

Unitra AT9100 - Jak zamocować oprawki żarówek?
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
  • Helpful post
    apelacja
    Level 12  
    A czasem nie trzeba zdemontować przedniej ramki wraz ze wskaźnikami?

manfred18 wrote:
    Witajcie, czy jest jakiś ekspert od AT9100?

Oczywiście nie jestem ekspertem od tych spraw, choć osobiście ułatwił bym sobie życie stosując diodę LED.
    W jednym ze wskaźników wstawiłem taką:
    http://www.tme.eu/pl/details/spmwht5606-baf0/diody-led-smd-plcc/samsung/spmwht5606-n2baf0s0/#

Jeśli wymiary Ci pozwolą, przemyśl to rozwiązanie.
    manfred18
    Level 16  
    Wpiąłem już oprawki, doświetliłem to miejsce i jest tam punkt gdzie się je wpina.

Moje drugie pytanie: co zrobić ze zbyt luźnym sznurkiem od skali? Podciąć? Jak to połączyć, jest dobrze poprowadzony.
    apelacja
    Level 12  
    Ciężko jest odpowiedzieć na takie pytania...
    Generalnie na sznurkach są mocowane sprężynki naciągowe... (nie wiem jak sytuacją przedstawia się u Ciebie... czasem trzeba trochę pogłówkować, a rozwiązanie samo się znajdzie. )

3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
    GM