Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pilot HK BDS 775 - kody sterujące

22 Sty 2013 08:28 1383 5
  • Poziom 10  
    Witam,
    mam kino HK BDS 775 i tv Panasonic 42E30.
    Czy ktoś dysponuje kodami do pilota z kina obsługujące ten tv?

Druga sprawa uczenie tego pilota drugim pilotem. Postępuję zgodnie z instrukcją, pilot niby się uczy, ale nie ma możliwości włączenia telewizora. (kolejno AUX+Program, Przycisk na pilocie BDS, przycisk na pilocie TV - oczywiście miga pilot BDS przy każdej operacji). Czy jest jakaś magiczna sztuczka, żeby to działało?

Trzecia sprawa, jaki kabel najlepiej użyć do głośnika oddalonego o 15m (w zestawie jest 12m). Najlepiej, żeby był tani i dobry :)

Z góry dzięki za pomoc.
    Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    A jaki kabelek głośnikowy jest w hkts 9 z tego kina? Chciałbym kupić dłuższy, ale o podobnych parametrach.
  • Poziom 11  
    Przy tym zestawie nie kombinował bym dużo z kablami są dobrane firmowo.Jeśli już chcesz sprawdzić czy będzie jakoś poprawa na innych to radził bym wypożyczenie w dobrym sklepie audio kabli do odsłuchu.Jeśli zauważysz różnicę na plus to zawsze możesz kupić.Jeśli nie będzie różnicy to nie ma sensu wydawać pieniędzy.

Napisz czy kody które podałem coś pomogły :)
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 11  
    Kable do odsłuchu wypożyczają sklepy specjalistyczne AUDIO przynajmniej ja tak zrobiłem przed zakupem.Nie mówię że pożyczą kilkanaście metrów ale przynajmniej na przednie głośniki a to już można zobaczyć różnicę :)