Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Xperia S z zablokowanym licznikiem kodów simlock

22 Sty 2013 17:14 6114 9
  • Poziom 2  
    Witam. Mam sztukę z sieci Orange jak w temacie. Jaka jest opcja usunięcia blokady sim i ile mniej więcej może kosztować taka usługa?
    Słyszałem, że tylko program serwisowy EMMA z odpowiednim kluczem będzie w stanie to zrobić. Faktycznie nie ma innej metody?
  • Poziom 37  
    Nie ma innej metody w tym modelu.
  • Poziom 2  
    Jasne. Z jakimi kosztami muszę się liczyć?
  • Poziom 37  
    Musisz wysłać do centrum, Sony zostało już chyba tylko we Wrocławiu, w-support, najlepiej zadzwoń i zapytaj czy w ogóle to zrobią i jakie to koszta.
  • Poziom 8  
    Nie widzę takiej potrzeby, też posiadam J'ke z Orange i za ściągnięcie simlocka zapłaciłem 77zł bez utraty gwarancji w salonie Orange. Potrzeba tylko potwierdzenie zakupu z salonu Orange, telefon oddaje się na 2-4 dni w zależności ile pracy mają serwisanci.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Tirisval napisał:
    Nie widzę takiej potrzeby, też posiadam J'ke z Orange i za ściągnięcie simlocka zapłaciłem 77zł bez utraty gwarancji w salonie Orange. Potrzeba tylko potwierdzenie zakupu z salonu Orange, telefon oddaje się na 2-4 dni w zależności ile pracy mają serwisanci.

Kolego jezeli nieznasz tematu to moze sie nie wypowiadaj.

To ze w orange kasuja 77zl to kazdy wie, ale jak masz zablokowany licznik to nawet jak zaplacisz 77zl to kodu ci nie przyjmie i co wtedy.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Tirisval napisał:
    .. telefon oddaje się na 2-4 dni w zależności ile pracy mają serwisanci.

Faktycznie nie znasz tematu... w Orange nie oddaje się telefonu, tylko podaje nr. IMEI.
  • Poziom 8  
    Ja mówię tylko co ja zrobiłem i jak to przebiegało ;] Ja nie dostałem żadnego kodu telefon 3 dni leżał u nich dostałem tylko telefon, że do odbioru i oddali mi już bez simlocka z wpisem do książeczki gwarancyjnej.

Zapłaciłem tylko 77 zł i wszystko smiga aż miło.

A czy miałem zablokowany licznik czy nie miałem to tego nie wiem, wiem że dałem i otrzymałem to co chciałem .

P.S. Pisałem jak najbardziej na temat bo kolega nowicjusz_gsm pytał

"Jaka jest opcja usunięcia blokady sim i ile mniej więcej może kosztować taka usługa? " akurat do tego się odniosłem.
  • Poziom 31  
    Tirisval napisał:
    Ja mówię tylko co ja zrobiłem i jak to przebiegało ;] Ja nie dostałem żadnego kodu telefon 3 dni leżał u nich dostałem tylko telefon, że do odbioru i oddali mi już bez simlocka z wpisem do książeczki gwarancyjnej.

Zapłaciłem tylko 77 zł i wszystko smiga aż miło.

A czy miałem zablokowany licznik czy nie miałem to tego nie wiem, wiem że dałem i otrzymałem to co chciałem .

P.S. Pisałem jak najbardziej na temat bo kolega nowicjusz_gsm pytał

"Jaka jest opcja usunięcia blokady sim i ile mniej więcej może kosztować taka usługa? " akurat do tego się odniosłem.

Odpisac umiesz a przeczytac ze zrozumieniem? Zacytuje TYTUL TEMATU

Cytat:
    Xperia S Z ZABLOKOWANYM LICZNIKIEM KODÓW simlock
  • Poziom 9  
    Witam.Ja też mam zablokowany licznik kodów w xperia S (simlock orange)ściągną simlocka w w-support we Wrocławiu???