Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jakie wyposażenie kuchni polecacie ?

sztilu 22 Jan 2013 18:20 2979 5
    sztilu
    Level 9  
    Witam! Poszukuję dobrego sprzętu AGD:
    -okapu z wyjściem pod komin,
    -piekarnika pod zabudowę,
    -mikrofali pod zabudowę,
    -lodówki wolnostojącej ,
    -płyty gazowej,
    Proszę o polecanie modeli .
    adamjur1
    Level 41  
    Wiem czego nie polecać - MAstercook Elegance szklana czarna płyta gazowa skontruowana przez kogoś, kto nigdy nie gotował ziemniaków - pokrętła z zapalaczami z boku na płycie, jak tylko coś wykipi to mamy dyskotekę przez tydzień na zapalaczach.
    A w piekarniku tej samej firmy odkleiła się szyba będąca podstawą konstrukcji drzwi..
    Ogólnie poraaażżżkkkkaaaaaaa !
    Pozdr.J.
    patryk260983
    Level 19  
    adamjur1 wrote:
    Wiem czego nie polecać - MAstercook Elegance szklana czarna płyta gazowa skontruowana przez kogoś, kto nigdy nie gotował ziemniaków - pokrętła z zapalaczami z boku na płycie, jak tylko coś wykipi to mamy dyskotekę przez tydzień na zapalaczach.
    Pozdr.J.

dlatego jeśli już to polecam jednak kupować zestawy podblatowe, gdzie pokrętła nie są na płycie, tylko z przodu, na froncie piekarnika. Jak coś wykipi, to przynajmniej kurków nie zaleje. A że lodówkę chcesz wolnostojącą, to nie musisz sugerować sie ładnych połączeniem zabudowy słupkowej z lodówką do zabudowy ;-)

PS. Podaj wymagania co do sprzętów i zakres cenowy, bo ogólnie to wszystko można polecić.
    User removed account
    Level 1  
    adamjur1
    Level 41  
    Co prawda nie jest to na temat ale nie zgodze się z komentarzem skryna-
    Jeżeli płyta jest tak skonstruowana, ze pokrętła są za blisko palników i na jednym poziomie ( a wykipienie każdej potrawy jest możliwe i powinno być uwzględnione w projektowaniu sprzętu agd) kazdy płyn , jaki znajdzie się naszklanej płycie zagraża zalaniem styków sterujących zapalaczem, a widziałem już te płyty ze stopionymi pokrętłami ( za duży garnek na prawym palniku). Nie wiem czy skryn widział /eksploatował taką kuchenkę, ale posądzenie innych o niechlujstwo jest mocno nie na miejscu.
    Sam eksploatuję taką płytę od ok 8 lat i gdyby nie modernizacja ( otoczyłem rejon pokręteł 7mm wysokości przegrodą z emeliowanego drutu przyklejonego na taśmę klejącą do szkła) dawno wylądowała by na śmietniku.
    Jezeli kolega skryn lubi siedzieć przy kuchence i pilnować by nic nie wykipiało to polecam ten produkt.
    Pozdr.J.
    patryk260983
    Level 19  
    skryn wrote:

Przestańcie bredzić od rzeczy.
    Jakie ma znaczenie sterowanie płyty pionowe, czy poziome w przypadku zalania cieczą?
    Już Wam odpowiem:
    Niechlujstwo klienta :)

takie, że w przypadku zabudowy podblatowej (piekarnik pod płytą) nie jestem w stanie zalać pokręteł (nie mówię o zalaniu palników, bo to inna sprawa), tudziez stopić/nadtopić, ponieważ są nad piekarnikiem na froncie i ponadto przy krawędzi płyty z przodu jest 5cm blatu, pokrętła są schowane częściowo pod blatem.
    Ilustruje to zdjęciami.
    I uwierz, że nie jestem w stanie ich nawet zachlapać tłuszczem, gdy dookoła wszystko jest utłuszczone przy smażeniu :-)
    Jakie wyposażenie kuchni polecacie ? Jakie wyposażenie kuchni polecacie ?