Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Golf III - Benzyna w p造nie ch這dniczym, mas這 na korku.

22 Sty 2013 21:46 5778 18
  • Poziom 10  
    Witam. Posiadam Golfa III 1.6 benzyna + lpg 94r. Samoch鏚 nie pali, w p造nie ch這dniczym wyra幡ie czu benzyn, na korku oleju zebra這 si sporo "mase趾a" i kilka dni temu na zapalonym i rozgrzanym silniku troch kopci這 z wlewu oleju. Dzi jeszcze wykr璚i貫m 鈍iece i na t這ku by這 jakie 3mm benzyny ale podejrzewam 瞠 wzi窸a ona si st康, 瞠 d逝go kr璚i貫m rozrusznikiem. Czy przyczyn tego mo瞠 by uszczelka pod g這wic?
  • U篡tkownik usun掖 konto  

• Poziom 27  
    Zala貫 go i pojawi豉 si benzyna na t這kach, do p造nu nie ma opcji aby benzyna si dosta豉. Co do mas豉 proponuj zrobi traske bo auto je寮zi pewnie na kr鏒kich dystansach i jest niedogrzane. Wysusz 鈍iece wydmuchaj benzyne i odpali.
  • Poziom 10  
    Ja tez jezdze krotke odcinki i nie mam zadnego mase趾a a ty mowisz jeszcze ze jest go sporo.W twoim przypadku to na 90 procent uszczelka pod glowica.
  • Poziom 10  
    Iskr ma. Czy w przypadku wymiany uszczelki trzeba odda g這wic do planowania?
  • Poziom 10  
    Samoch鏚 nagle zapali, co do tego p造nu ch這dniczego to nie tylko czu tam benzyn ale on po prostu ma zapach benzyny ( a na pewno nikt tam benzyny nie wlewa ).
  • Poziom 30  
    grochogrocho napisa:
    CzaroJBL napisa:
    Czy w przypadku wymiany uszczelki trzeba odda g這wic do planowania?

Tak, chyba 瞠 stwierdzisz fachowym okiem 瞠 jest prosta i nie ma w瞠r闚.

No i dzi瘯i takim radom warsztaty maj co robi:):)
    Czy co opr鏂z zapachu benzyny dzieje si teraz z autem?
  • Poziom 10  
    Przejecha貫m si tylko kawa貫k ale 瘸dnych zmian ani spadku mocy nie zauwa篡貫m.

• Poziom 27  
    To pos逝chaj mnie przejedz z 50 km obroty powy瞠j 4 ty i nic nie b璠ziesz musia wymienia a napewno nie uszczelki pod g這wic.

to moje auto

Golf III - Benzyna w p造nie ch這dniczym, mas這 na korku.

przebieg wida na fotce silnik idea nigdy nie pa這wany na zimno od wymiany do wymiany 10 tkm ubywa 3-4 setki oleju.
  • Poziom 19  
    Silnik nigdy nie pa這wany a obrotomierz zamkni皻y :)
  • Poziom 10  
    Mo瞠 to i dobra rada :D Je盥輳 dosy dynamicznie ale obrotomierza nie zamykam :D
  • Poziom 10  
    CzaroJBL napisa:
    Iskr ma. Czy w przypadku wymiany uszczelki trzeba odda g這wic do planowania?
    tak trzeba.Na tej fotce z ta deska rozdzielcza to co to za samoch鏚?
  • Poziom 12  
    Witam. Objawem uszkodzonej uszczelki jest cz瘰to mas這 na korku a tak瞠 twarde przewody gumowe ch這dnicy. G這wic powinno si planowa po ka盥ej wymianie uszczelki bo ma這 prawdopodobne jest by manipulacje g這wic nie pokrzywi造 jej. Nie splanowanie skutkuje ponownym wydmuchni璚iem uszczelki.
  • Poziom 9  
    To ,瞠 w p造nie czu zapach benzyny mo瞠 by inn przyczyn.Je瞠li zala這 t這ki to benzyna przedostaje si bo oleju.Filtr oleju ma ch這dzenie ,czy jak to zwa. . .tam cz瘰to olej mo瞠 dostawa si do p造ny,a wystarczy wymiana uszczelki.
  • VIP Zas逝穎ny dla elektroda
    W p造nie, pewnie nie zapach benzyny a spalin!
  • Poziom 15  
    Mia貫m ten sam problem, u mnie pada造 wszystkie pomys造 co to moze byc , mase趾o sie robi這 i nie chcia這 przesta zmieni貫m g這wice uszczelek kilka przy okazji 鈔uby itp , nie wiem jak u Ciebie ale zobacz czy pod pomp wody nie masz ma貫j srubki za ni jest olej, u mnie by豉 niedokr璚ona i wpada olej do wody robi帷 mas這 i dymi, zapach wydawa mi sie te benzynowy