Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mikser do koktajli, bez stojaka/misy, z nakładką blendera

23 Sty 2013 14:20 1635 1
  • Poziom 10  
    Czy możecie polecić solidny mikser do ok. 200zł? Chciałbym wykorzystywać go do następujących celów (kolejność - od najczęstszych zastosowań):

- Koktajle (truskawki, banany, pomarańcze oraz twardsze rzeczy: marchewki, może czasem nawet jakieś orzechy). Musi zatem posiadać łatwo nakładany / wkręcany kielich, który można też łatwo umyć.

- Blender (np. zupy kremowe, czyli miksowanie warzyw bezpośrednio w garnku).

- Standardowe zastosowanie miksera, czyli kręcenie ciasta / ubijanie piany - sporadycznie.

Dodatkowe "widzimisię":
    - Nie potrzebuję stojaka/misy (wolę trzymać mikser w ręku).
    - Dobrze, gdyby mikser potrafił "ustać" po postawieniu w pionie i wkręceniu kielicha (mój obecny kilkunastoletni mikser trzeba przytrzymywać). Oczywiście zdaję sobie sprawę, że podczas pracy trzeba będzie go i tak trzymać.

Czy któryś z Zelmerów (tych bez misy) występuje w zestawie z kielichem, i blenderem ręcznym (podobna nakładka jak np. w Bosch MFQ3580)? Przeglądam Zelmery i większość ma tylko kielich + "kręcioły" do ciasta i piany..
  • Poziom 7  
    Witam :)

Ja bym polecił Zelmera bo mam dwa zelmerki.
    Zelmer 381.7 - W zestawie: trzepaki, mieszadła hakowe, tarcza przecierająca, kubek miksujący - na allegro można kupić już od 10 zł. Nasadkę miksującą - Trzeba wpisać do wyszukiwarki w allegro: Nasadka Miksująca Zelmer 381
    Albo(ewenutalnie)
    Zelmer 481.5 - W zestawie: Trzepaki, mieszadła hakowe, nasadka miksująca, tarcza przecierająca - na allegro można kupić już od ok. 40 zł kubek miksujący - trzeba wpisać w wyszukiwarkę w allegro: Kubek Miksujący Zelmer 481

Zelmer 381.7: Mikser Ręczny - ok. 95 zł + Nasadka Miksująca - ok. 15 zł = Razem: ok. 110 zł.
    Zelmer 481.5: Mikser Ręczny - ok. 90 zł + Kubek Miksujący - ok. 40 zł = Razem: ok. 130 zł

Bardziej oszczędnie będzie kupić Zelmera 381.7 + do kupić nasadkę miksującą - wtedy zaoszczędzi pan ok. 20 zł.

Pozdrawiam
    JP