Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PLC Fatek
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Sprzęt estradowy..Rozpad zespołu... Wyprzedaż. Używane kilka razy.

kellygrzyb3 23 Sty 2013 18:58 3108 4
  • #1 23 Sty 2013 18:58
    kellygrzyb3
    Poziom 16  

Witam. Mam do sprzedania dużo sprzętu estradowego. Służył on w zespole lecz jestem zmuszony go sprzedać. Sprzęt grał na weselach może z 5 razy. Zazwyczaj używane na próbach. Kolumny wykonane zostały własnoręcznie, są one bardzo solidne, odliczony odpowiedni litraż, skręcane i klejone na dobrym kleju, obite są grubym materiałem, a od środka wytłumione odpowiednią gąbką, posiadają rączki i narożniki wykonane z grubego i twardego plastiku (wszystkie materiały były kupione nowe). Głośniki to Alphalrdy, radzę się nie zrażać do firmy ponieważ owy model przetworników jest jednym z najlepszych jakie wyprodukowała ta firma. Kolumny zostały zrobione dla zespołu, który niestety przedwcześnie się rozpad. Używane naprawdę kilka razy. Wzmacniacze (oprócz elektronika 200) zostały zrobione przez znajomego elektronika który nie oszczędza na materiałach. Posiadają ciężkie i duże transformatory, a sama końcówka ma duży zapas tranzystorów końcowych co sprawia, że jest stabilna i mocna. Mikser to yamaha MG-102, który został zakupiony w sklepie jako nowy, więc jestem pierwszym właścicielem. Do sprzedania także kamera pogłosowa oraz RACK, który został zrobiony specjalnie pod owe wzmacniacze i mikser (na zdjęciu nie jest założony jeden wzmacniacz i mikser).
    Mikser cena: 350zl
    [Sprzedam] Sprzęt estradowy..Rozpad zespołu... Wyprzedaż. Używane kilka razy. [Sprzedam] Sprzęt estradowy..Rozpad zespołu... Wyprzedaż. Używane kilka razy. [Sprzedam] Sprzęt estradowy..Rozpad zespołu... Wyprzedaż. Używane kilka razy.

Kolumny szerokopasmowe 12cali 500zł 2 sztuki
    [Sprzedam] Sprzęt estradowy..Rozpad zespołu... Wyprzedaż. Używane kilka razy. [Sprzedam] Sprzęt estradowy..Rozpad zespołu... Wyprzedaż. Używane kilka razy.
    Kolumna basowa 18cali 350zl
    Kolumna basowa 15cali 300zł
    Szerokopasmowa 12cali 200zł
    Wzmacniacz mocy 200W mono cena: 250zl
    Wzmacniacz mocy 2x200W cena:300zl
    Kamera pogłosowa cena: 100zł
    Wzmacniacz Elektronika cena: 250zł
    Posiadam także przewody które dorzucam gratis wyłącznie dla zainteresowanych całym zestawem. Cena zestawu 2600zł do negocjacji. Odbiór osobisty Ropczyce koło Rzeszowa. Pozdrawiam.

• Semicon
  • #2 24 Sty 2013 14:48
    wyrokulicy
    Poziom 23  

Co za głośniki siedzą w paczkach? Bo to dość istotne info jeśli idzie o Alphard'y ;)

• Semicon
  • #3 24 Sty 2013 15:23
    kellygrzyb3
    Poziom 16  

Znalazłem tylko pudełko po jednej z szerokopasmowych. Jest to Alphard HWC8-12MA300. W basowych kolumnach nie znam modelu ale tata mówił ze dawał za nie około 300zl (sztuka)

• #4 28 Sty 2013 17:04
    Norbercik7
    Poziom 1  

Witam. Jestem zainteresowany wzmacniaczem 2 x 200 proszę o kontakt mailowy. norbercik7(malpa)gmail.com

• #5 01 Lut 2013 19:32
    kellygrzyb3
    Poziom 16  

Witam. Przepraszam że tak późno odpisuje. Trochę się spóźniłeś wzmacniacz 2x200W już sprzedany :/ Cała reszta aktualna.