Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zalana klawiatura w Laptopie Toshiba Satellite L750D

24 Sty 2013 05:33 5214 4
 • Poziom 7  
  Witam. Mam problem, a mianowicie zalałem nie dużą ilością piwa klawiaturę w laptopie Toshiba. Jak włączę lapka to część klawiszy nie działa lub jest tj stale wciśnięta. Jedyne co zrobiłem to odłączyłem od zasilania, wyciągnąłem baterię i laptop aktualnie leży klawiaturą do dołu i się suszy.

  Nie bardzo wiem czy obejdzie się bez jakiejkolwiek naprawy czy będę musiał oddać go na gwarancje.
 • Poziom 43  
  A czego od nas oczekujesz, bo od gwaranta to pewnie odmowy uznania "usterki"?
 • Poziom 7  
  Z tego co wiem to był ubezpieczony od zalania :)
 • Poziom 23  
  Ten sam problem miałem i ja tyle że był to sok a załatwiła go córka. Laptop HP 6510b. Można sobie poradzić z tym fantem lecz jest to strasznie mozolne i czasochłonne. Trzeba też uważać by czegoś nie zniszczyć. Rozebrałem klawiaturę. Zdjąłem wszystkie przyciski. Niestety, pod pewną częścią klawiatury soku było tak dużo że wlazł pod spodnią folię. Trzeba było odkleić folię spod klawiatury a później z powrotem ją tam umieścić. Mycie odbyło się perfumem. Pryskałem w miejsce w którym był np. klawisz, ściekało do środka przez wszystkie otworki itp i wycierałem wacikami. Perfum (150ml) poszedł cały lecz po suszeniu (alkohol odparowuje na kaloryferku w moment) wszystko wróciło do normy. Klawisze nie pozostają wciśnięte, działają wszystkie.
 • Poziom 7  
  Aha, tylko że ja tego lapka odpiąłem dość późno, bo nie bardzo wiedziałem co zrobić i teraz w niektórych miejscach, które nie są oblane piwem też nie działa a oblane zostaly tak strzałki,enter spacje i kawałek numerycznej, a nie działają strzałki oba entery, praktycznie cala numeryczna i klawisze asdwertzxcv. Nie powiem ale jestem załamany.

  Sorki obecnie używam telefonu żeby tu coś napisać, przeczytać
  Teraz wciskając "y" działa tj. strzałka w lewo. Dość dziwne.

  Pisownię popraw, proszę. [M]