Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia C2- 02 - rozłącza się

24 Sty 2013 09:53 1569 2
  • Poziom 9  
    Witam. Mam od niedawna Nokię C2-02. Wszystko było ok, ale dziś spadł mi telefon z ławy na dywan i wypadła bateria. Po włożeniu telefon nie działa jak trzeba. Ekran reaguje z opóźnieniem, a gdy wybiorę jakiś numer i zadzwonię, albo od razu się rozłącza i ekran gaśnie, albo dzieje się to po minucie-dwóch min. rozmowy. Ekran robi się biały i gaśnie, rozmowa zostaje rozłączona, a potem sam się zaświeca, czuć przez sekundę wibrację i się uruchamia. Bez pinu, normalnie jest ekran z datą, godziną itp. Wyłączyłam nokię, wyjęłam baterię, kartę, ale po ponownym uruchomieniu problem nadal jest. Dzieje się to samo, gdy chcę wejść w ustawienia, wiadomości, itp. Tak jakby następował chwilowy brak energii? Czy coś mogę zrobić, jakoś temu zaradzić czy lepiej oddać tel. na gwarancji? To był upadek z jakichś 70cm. :cry:

Odkryłam, że telefon działa poprawnie, jeśli wyjmę kartę pamięci. Czy wymiana jej na nową rozwiąże problem, czy raczej to coś z oprogramowaniem?

Bardzo, ale to bardzo proszę o pomoc... :please:
  • Poziom 31  
    Spróbuj sformatować kartę pamięci (w telefonie, w czytniku), jak się nie uda to tylko zakup nowej.
  • Poziom 9  
    Ok, dziękuję. Spróbuję, może się uda i będzie ok.
    Pozdrawiam Mena.

Dodano po 1 [godziny] 38 [minuty]:

Niestety, telefon padł i nie reaguje już na nic :(. Nawet na ładowarkę. Chyba pozostaje mi tylko naprawa w serwisie :(.

Pozdr.Mena.