Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Citroen Berlingo 1.6 hdi - Bsi

24 Sty 2013 11:04 4089 11
  • Poziom 14  
    Witam. Mam problem .Nie wiem jak rozpoznać jaki rodzaj mam Bsi u siebie. Jest tam kilka wersji niby. Nie rozbierałem tego jeszcze. Czy jest tam gdzieś to oznaczone , gdzie moge tego szukać?
  • Poziom 38  
    Najprościej podpiąć pod komputer wykaże którą masz wersję, inaczej chyba się nie dowiesz. A po co Ci to wiedzieć?
  • Poziom 14  
    Mam do dyzpozycji carprog i autocoma. Czy któreś z nich pokażą mi jakie tam bsi jest , no chyba że inny sprzet diagnostyczny?
  • Poziom 38  
    Autocom powinien dać radę i odczytać, jaki masz BSI, a Carprog, jeżeli to Chińczyk, to nie radzę go używać.
  • Poziom 14  
    Jeżeli chce odczytać dane z bsi to dlaczego nie?

Dodano po 1 [minuty]:

Co carprog nie da rady odczytać i zpisać danych w bsi jeżeli połączę sie klipsem bezpośrednio?

Dodano po 1 [minuty]:

Ja juz od sprzedającego kupiłem carproga z wlutowanym zestawem naprawczym, nie miałem z nim jeszcze problemu .

Dodano po 1 [minuty]:

Łączył się bez zadnego problemu z innymi samochodami nawet z tymi co niby miał sie nie łączy jak inni pisali że im to nie działa to ja sprawdziłem u siebie i u mnie tego problemu nie było.
  • Pomocny post
    Poziom 38  
    Z tego co wiem to carprog psuje liczniki i rózne rzeczy sie dzieja jak mozesz to podaj linka skad kupowales carproga i która masz wersje

Dodano po 1 [minuty]:

ale bsi to inna sprawa, w danych rzeczywistych autocoma masz wersje bsi

Dodano po 2 [sekundy]:

ale bsi to inna sprawa, w danych rzeczywistych autocoma masz wersje bsi
  • Poziom 14  
    http://allegro.pl/carprog-2012-liczniki-immo-micronas-opel-psg16-gw-i2882674970.html . Na tej aukcji kupiłem. wersja 4.01

Dodano po 16 [minuty]:

A jeżeli chodzi o liczniki i carprog, to słyszałem, że najlepiej jak już to sczytać Eeprom, wrzucić w jakiś kalkulator i potem wgrać Carprogiem. Tak podobno jest bezpiecznie.

Dodano po 30 [minuty]:

W sumie to nie ja kupowałem na tej aukcji tylko znajomy ,ale mówił że wszystko działa jak należy.
  • Poziom 11  
    Ori Carprog nic nie psuje.
  • Poziom 38  
    Ori nie, ale Chińczyk tak.
  • Poziom 14  
    A ktoś używał Chinczyka?
  • Poziom 17  
    jak nie masz scanera to na obudowie BSI jest naklejka gdzie są wszystkie dane o BSI
  • Poziom 14  
    Ok. Powinienem znaleźć. Czytać umiem, dziękuję za pomoc.