Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Promienniki grzewcze różne do ogrzania altanki

24 Jan 2013 14:03 1662 2
  • Level 11  
    Witam mam pewien dylemat. Otóż mam altankę letnią taka z dachem stałym ściana od pola gdzie wieje jest zasłonięta pleksiglasem , natomiast resztę ścian można dodatkowo zasłaniać zasłonami z materiału elastycznego jak w pawilonach ogrodowych altanka ma wymiar 4x4 m użytkowe . Chodzi o to że chciałbym przedłużyć okres użytkowania podczas wiosny lata i jesieni - chłodnych wieczorów . postanowiłem zastosować promiennik.
    W związku z tym jaką formę promiennika wybrać, czy zastosować parasol grzewczy gazowy , może lampy promienniki kwarcowe kilka sztuk , albo rozmieścić wiele lamp typu Kwoka IR 250 wat .Czy równomierne rozmieszczenie źródeł promieniowania coś da?
    , może coś innego . Generalnie jak byście widzieli dogrzewanie w takiej altance?
    Ekonomia też jest ważna
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 37  
    xmenx wrote:
    Generalnie jak byście widzieli dogrzewanie w takiej altance?
    Ekonomia też jest ważna
    Ekonomia forewer......koza marketowa za 150zł, paliwo dowolne byle tanie......
  • Level 11  
    0 wrote:
    xmenx wrote:
    Generalnie jak byście widzieli dogrzewanie w takiej altance?
    Ekonomia też jest ważna
    Ekonomia forewer......koza marketowa za 150zł, paliwo dowolne byle tanie......

Koza ma komin altanka wyglądała by z tym raczej komicznie , to jest altanka letnia ogrodowa raczej ładna , a nie buda z drzwiami. Dlatego twoja propozycja odpada.