Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault/Clarion/Cabasse Tronic - Cabasse Tronic- radio+6CD skrzeczy

shadowman2001 24 Sty 2013 15:00 8457 7
  • #1 24 Sty 2013 15:00
    shadowman2001
    Poziom 10  

Witam Chcialbym sie poradzic drogich i pomocnych kolegow
    kupilem niedawno Renault Espace z 2007 roku z radyjkiem Cabasse Tronic- radio+6CD zmieniarka wbudowana.
    ale radyjko mialo uszkodzony mechanizm zmieniania plyt. wiec kupilem donora i zamienilem mechanizmy.

po jakims czasie uzytkowania tydzien albo 2 radio zaczelo mi gubic fale:
    TZN. jak wlacze auto po dluzszym parkowaniu NP. z rana to mam radio i wszystkie tony (bass, wysokie itp itd) ale po kilku minutkach i to roznie bywa 1, 2, 5, radio zanika. wiec zmieniam na CD i dzwiek mam jakby sie glosniki zwarly tzn musze podglosnic ponac 60% zeby cos uslyszec, basy sa jak z kubla na smieci skrzeczace a wrecz ichj nie ma. (jakby radio nie dawalo rady). czuje ze sie cos grzeje.
    co zrobilem:
    z oryginalnego radia zamienilem elektonike bo pomyslalem ze to moze to ale to samo bez roznicy.
    z 2 radyjek zrobilem jedno i na odwrot. ale bez efektu.
    wtedy doczytalem ze moje radio na desce to Deck. wiec pomyslalem ze to wina wzmacniacza. I tu utknolem. Poza radiem w desce i czytniku DVD do navi w schowku nie znalazlem niczego innego. nie chialem pruc calych dywanikow zeby nie zniszczyc auta. WIEC PROSZE NAJPIEKNIEJ jak potrafie pomozcie mi i doradzcie gdzie i czy wogule mam dodatkowy wzmacniacz.

Z gory dziekuje Slawomir

ponizej zdjecie z neta (chyba z laguny albo scenika, ale to tylko zeby pokazac jakie mam radio) a powyzej to co mam w schowku Renault/Clarion/Cabasse Tronic - Cabasse Tronic- radio+6CD skrzeczy

2 7
  • #2 30 Sty 2013 00:44
    shadowman2001
    Poziom 10  

Więc tak rozprulem deskę i jest po lewej stronie pod deska :) trzeba rozpruc cala deskę. Ja mam Anglika więc osłonę od kierownicy rownież.
    Można dojrzeć tył wzmacniacza jeśli wyciągnie sie zaślepke od małego górnego schowka.

Jutro zaglądam do wzmacniacza czy coś sie upalilo czy nie.

2
  • #3 17 Lut 2017 13:22
    pp2q
    Poziom 2  

I co udalo ci sie to ogarnac, bo wlasnie mam to samo co ty. Pozdrawiam

0
  • #4 27 Lut 2017 22:22
    pdm64
    Poziom 14  

pp2q napisał:
    I co udalo ci sie to ogarnac, bo wlasnie mam to samo co ty. Pozdrawiam

Uszkodzenie w wzmacniaczu, rozbierz pooglądaj płyte dokładnie a na pewno zobaczysz.

pozdrawiam

0
  • #5 28 Lut 2017 14:20
    pp2q
    Poziom 2  

dzieki za onfo zabiore sie moze uda mi sie samemu to ogarnac

1
  • #6 03 Mar 2017 15:14
    pp2q
    Poziom 2  

No i rozebralem nic nie widze na pierwszy rzut oka zeby bylo nie tak. W lublinie nikt nie chce sie za takie cudo zabrac. Moze pamietasz co konkretnie sie tam dzialo?

0
  • #7 04 Paź 2018 17:31
    kyrmit
    Poziom 2  

Witam!
    Gdzie dokładnie znajuje się radio ewemtualnie wzmacniacz?
    Wszędzie piszą ,że w schowku w bagażniku jednak ja tam nic nie mam.
    Mianowiie mam problem,iż radio z nawigacją wyłącza mi się po kilku minutag pracy casmi na wyświetlaczu pojawiają się krzaki.
    Po razłączeniuu akumulatora jest troszezkę lepiej.
    Mam Espace IV 2009 rok 2,0DCI

0
  Szukaj w 5mln produktów