Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Lark FreeBird - Jak zainstalować Automapę na Lark FreeBird

arthurking 24 Jan 2013 19:21 87573 15
    arthurking
    Level 12  
    Witam mam taki problem dostałem nawigację Lark FreeBird(nie wiem jaki model, ale starszy typ) i nie wiem jak odinstalować, a później zainstalować nowszą mapę.Nowszą mapę mam w obrazie płyty.Nawigacja nie posiada karty pamięci.Proszę o pomoc.
  • Helpful post
    suchy22
    Level 20  
    Pomoc AM
    Masz tam wszystko opisane.
    arthurking
    Level 12  
    Ok. tylko jak naciskam deinstalacja - zaznaczam mapę - dalej i pokazuję się komunikat : Proszę zamknąć aplikację automapa na wybranym urządzeniu.
  • Helpful post
    suchy22
    Level 20  
    A po co deinstalacja?? Jak chcesz skasować to wywal cały katalog i zainstaluj od nowa.
    arthurking
    Level 12  
    Ok. tylko który katalog, i czy usunięcie tego katalogu usunie tak samo jak deinstalacja, i nie będzie problemu z nową instalacją ? przypominam że nie mam karty pamięci tylko zainstalowane jest na urządzeniu.
    arthurking
    Level 12  
    Witam próbowałem usunąć katalog ale wszystkie pliki nie chciały się usunąć i potem chciałem zainstalować i gdy już zaczyna instalację dalej pokazuję się komunikat : Proszę zamknąć aplikację automapa na wybranym urządzeniu.
  • Helpful post
    koala106
    Level 39  
    Kup kartę pamięci, Zainstaluj poprzez czytnik kart i będzie działać. Wlozysz kartę do urządzenia, ustawisz ścieżkę i to wszystko.
    arthurking
    Level 12  
    Karty mi nie widzi ani przez czytnik ani przez kabel
    arthurking
    Level 12  
    ok.tylko jak kartę podłączę przez telefon kablem to wszystko ok. a jak przez nawigację kablem usb, lub gdy wkładam kartę do czytnika to nic nie widzi.
    koala106
    Level 39  
    bo nawigacja jest widoczna poprzez Activesync, a nie jako czytnik kart.
    Użyj zwykłego czytnika na USB, zainstaluj Automapę, wybierz wersję dla Windows CE 5, bez dodatków, w menu larka w ustawieniach ścieżki ustaw ścieżkę do pliku wceAm.exe i będzie działać.
    arthurking
    Level 12  
    Wykrywa mi urządzenie poprzez Windows Mobile Device Center,Activesync nie mogłem zainstalować,ale karty nie wykrywa.

Zainstalowałem na telefonie przełożyłem i po uruchomieniu pokazuje już nową wersję wszystko jest z nowej tylko pokazuje się "nie mogę wczytać mapy".
  • Helpful post
    suchy22
    Level 20  
    A AM to na pewno oryginał z licencją?
  • Helpful post
    User removed account
    User removed account  
    User removed account
    User removed account