Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
MetalWork
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot 806 - Prawidłowa Kalibracja Gazu w AcGasSynchro

24 Sty 2013 20:33 2913 3
  • Poziom 10  
    Witam

Instalacja Gazowa założona STAG 300-4
    Peugeot 806 2.0 8v Full Grupa

Peugeot 806 - Prawidłowa Kalibracja Gazu w AcGasSynchro Peugeot 806 - Prawidłowa Kalibracja Gazu w AcGasSynchro

Jak skalibrować linie gazu i benzyny ?
  • MetalWork
  • Poziom 34  
    Napisz coś więcej : jakie wtryskiwacze , screeny nastawami konfiguracji.
  • MetalWork
  • Poziom 10  
    winix2 napisał:
    Witam
    napisz kolego czy cos się dzieje z autem na lpg?
    mapa zawsze troche sie rozjedzie jak benzynowa była ustawiana w innych warunkach i gazowa w innych .
    Najlepiej jak byś skasowaj obie mapy i na ciepłym silniku zaczoł zbierac punkty mapy benzyny i na tej samej trasie z tym samym obciązeniem zebrał mape gazu
    i dopiero wtedy jak mapa się nie pokrywa to mozesz troche sie pobawic punktami na mapie zeby dopasowac gazową linie do benzynowej . A ustawiasz tak zaznaczasz dany punkt
    jak widzisz ze jest czerwony (jak na foto) to jedziesz w góra-dół lewo-prawo w zaleznosci jak idzie linia jezeli mapa benzyny jest nizej to robisz punktem w dół itd.

Szarpie przy 2,5tys obrotach i spalanie ma tak w okolicach 18l/100km gazu

manio123 napisał:
    Napisz coś więcej : jakie wtryskiwacze , screeny nastawami konfiguracji.

Listwa wtryskowa jest matrix
  • Poziom 12  
    Kolego mam taki sam samochód tylko instalkę mam nowszą bo stag 300-4 isa2 wtryski hana2000 czerwone reduktor ac r-01 150KM(mam zamiar założyć do 250KM żeby było stabilne ciśnienie). Sam sobie zakładałem tą instalacje i miałem dokładnie ten sam problem i nikt nie mógł mi pomóc. Po miesiącu nerwów i wydatków na gaz bo palił mi właśnie około 18l posiedziałem nad silnikiem i doszedłem co jest przyczyną. Jeśli cie interesuje to napisz mi na GG 36894744 swój numer telefonu lub przyjedź do Lublina to ci to naprawie.(Ostatnio zatankowałem na BP i przejechałem 270km na 32litrach dynamiczną jazdą)

Pozdrawiam.