Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG RH387H - Zacina się przy próbie zapisu na HDD

Aaron_86 24 Sty 2013 23:30 996 0
    Aaron_86
    Poziom 11  
    Witam, dostałem ostatnio od Teścia nagrywarkę HDD LG RH387H która pewnego sobie razu odmówiła posłuszeństwa.

troszkę kończą mi się pomysły co by z nią zrobić.
    może zacznę od opisania symptomów owego przypadku:

- Obraz który "wchodzi" do nagrywarki przez Euro złącze lub przez przewód antenowy, wychodzi przewodem HDMI do telewizora tutaj już widać że dźwięku brak, tylko lekkie pikanie

- Filmy odtwarzane przez DVD bez zarzutu

- Gdy wciśnie się przycisk nagrywania, na wyświetlaczu widać czerwoną kropkę, zegar zatrzymuje się na 0:00:00 czasem na 00:00:01 i ogólnie całą nagrywarka się zawiesza i pomaga tylko wyciągnięcie wtyczki.

- może mało istotne ale na obrazie wychodzącym z nagrywarki na górze bardziej z lewej strony zawsze jest widoczny szary paseczek. Jakby jakieś zakłócenie.

- Pendriva podpiętego pod USB widzi ale nie widzi żadnego filmu, choć te same na dvd już widzi.

Resetowanie ustawień nic nie dało,
    Formatowanie HDD też nie
    W trybie serwisowym ustawienie domyślnych też nic nie dało (a może i tego w końcu nie zrobiłem;))

(Jak by ktoś szukał jak się do niego dostać to przez wciśnięcie przycisku na pilocie "CLEAR" oraz na nagrywarce "PLAY/PAUSE"
    A by się dostać do opcji z kodami serwisowymi "CLEAR" + przycisk wysunięcia DVD)

Płyta wizualnie nie wykazuje żadnych uszkodzeń.

Macie może jakiś pomysł?
    Może ktoś miał taki problem?