Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Uszkodzony wzmacniacz combo gitarowe Vox vt 20+

25 Sty 2013 09:07 2097 2
  • Poziom 10  
    Witam
    Mam uszkodzony wzmacniacz gitarowy Vox VT20+ problem polega na tym że po włączenie do sieci nie daje żadnego efektu NIC NIE ŚWIECI, przy pomocy kolegów w poprzednim moim temacie uporałem się z uszkodzonymi ścieżkami potencjometru (combo było uszkodzone przed i nie świeciło przed wymianą potencjometru). Informacje mam bardzo skompe w jakich okolicznościach doszło do uszkodzenia al widać już ślady że było rozkręcane. Kolejny problem to jest to że nie ma żadnych schematów ponieważ jest to model cały czas produkowany a vox nie udostępnia. Bardzo proszę o pomoc wskazówki w jaki sposób się do tego zabrać co pomierzyć. Wrzucam zdjęcia płytki jednej jak i drugiej strony.
    ps. nigdzie nie mogę znaleźć bezpiecznika

Uszkodzony wzmacniacz combo gitarowe Vox vt 20+ Uszkodzony wzmacniacz combo gitarowe Vox vt 20+ Uszkodzony wzmacniacz combo gitarowe Vox vt 20+

Uszkodzony wzmacniacz combo gitarowe Vox vt 20+ Uszkodzony wzmacniacz combo gitarowe Vox vt 20+ Uszkodzony wzmacniacz combo gitarowe Vox vt 20+
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Pomocny post
    Specjalista - urządzenia lampowe
    marcmarc napisał:
    Mam uszkodzony wzmacniacz gitarowy Vox VT20+ problem polega na tym że po włączenie do sieci nie daje żadnego efektu NIC NIE ŚWIECI,

Zacząć od zasilacza - jest tradyczyjny czy impulsowy?
    Sprawdzić obecność napięć na wyjściu zasilacza.
  • Poziom 10  
    temat i problem rozwiązany, brak styku na kablu wyprowadzającym prąd (końcówka źle zaciśnięta)