Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaka lodówka do zabudowy do 1200zł

krystianG0411 25 Jan 2013 17:39 4497 6
    krystianG0411
    Level 9  
    Witam. Poszukuję dobrej lodówki do zabudowy, nie znam się na nowych technologiach w lodówkach, więc proszę o propozycję lub opinie.

W sklepie widziałem:

AMICA BK 313.3

Cena 1100zł. Warto? Czy może coś innego.

Lodówki tej firmy są głośne? Będzie stała w aneksie kuchennym połączonym z salonem. Czekam na porady.
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    emoemo
    Level 15  
    Witam serdecznie
    Polecam kupić najprostsza lodówkę bez No Frost ani elektronicznych termostatów - po pierwsze są droższe i się psują.
    polecam najtańszą lodówkę do zabudowy :) jeśli chodzi o prace to nowe lodówki na czynniku R600a wydobywają różne odgłosy burczenia piszczenia itp. ja u siebie mam 4 rok lodówke Indesit jak na razie się nie psuje. Ale niestety takie mamy teraz takie czasy ze niema już dobrego sprzętu wytrzymują gwarancje, wszystko cienkie rurki i blachy producent musi żyć musi się psuć by ludzie kupowali nowe. Pozdrawiam
    krystianG0411
    Level 9  
    Dziekuje za odpowiedź i tak chyba zrobię, jednak chciałbym cicha lodówkę, może Pan jakąś polecić?
    emoemo
    Level 15  
    krystianG0411 wrote:
    Dziekuje za odpowiedź i tak chyba zrobię, jednak chciałbym cicha lodówkę, może Pan jakąś polecić?

Niestety tego nie przewidzimy na jaka lodówki trafimy czy będzie nam wydawać różne odgłosy przez miesiąc może być cicha a po miesiącu zacznie, albo po roku może przestać lub wcale nam nie będzie oddawała odgłosów niema znaczenia jaka to firma niestety te lodówki na R600a oddają odgłosy i na to reklamacji nie uznają w instrukcji nawet jest opisane ze może oddawać odgłosy moja nieraz ma jak by motor ścigacz ruszał :P to kwestia przyzwyczajenia pozdrawiam :)
    patryk260983
    Level 19  
    Jeśli chcesz lodówkę bez no frost, to poszukaj jakiejś Electrolux, sąsiedzi na moim osiedlu sobie bardzo chwalą (zanim kupiłem swoja lodówkę zrobiłem wywiad środowiskowy ;-), ekonomiczne, wytrzymałe, ciche (zaznaczam: te bez systemu bezszronowego ;-) ) ewentualnie tańszy model Bosch/Siemens, ale tu trzeba uważać, bo jakością wykonania może nie odbiegać niczym od Polara, a cena wyższa.
    Nie spotkałem się osobiście w marketach AGD, aby jakaś lodówka w przystępnej cenie miała inny czynnik niż R600a (nie wiem jak Liebherr, ale to nie było na moja kieszeń).
    złota.rączka
    Level 10  
    Polecam Whirlpool ART 453/A+, nie mam z nią problemu i nie warczy
    ADAM445
    Level 10  
    złota.rączka wrote:
    Polecam Whirlpool ART 453/A+, nie mam z nią problemu i nie warczy
    Warczeć nie warczy za głośno faktycznie ale za to prztyka a w nocy to szczególnie słychać w otwartej kuchni. Ale to jest bolączka większości lodówek do zabudowy.