Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

rejestrator bcs - Rejestrator bcs - zmienne ip, domena z no-ip.

25 Sty 2013 19:51 3405 7
  • Poziom 8  
    Witam, mam taki problem: posiadam rejestrator bcs, router sagemcom, w routerze w dns i dynamiczny dns jest opcja tylko dyndns, dodam jeszcze, ze mam zmienne ip, a chcialbym zrobic podglad kamer przez internet, do sedna: dodalem domene na no-ip, wpisalem ip routera, w rejestratorze wybralem opcje dns no-ip, wpisalem wszystkie dane poprawnie i dziala! (w routerze nic procz strefy zdemilitaryzowanyej nie zmienialem), no ale po 24h gdy router zmienil ip - nie dziala... po prostu nie przechwycilo nowego adresu IP.

dokładny model routera to: sagemcom f@st 2704, moje pytanie - da się jakoś zrobić to darmowym sposobem ( bo placac na dyndns to na 100% mi to zadziala, ale musze miec darmowe), czy na tym routerze to są raczej male szanse na to i trzeba szukac routera z opcja dynamicznego dns z no-ip ?

Dzięki z góry za każdą odpowiedź!
  • Poziom 8  
    no właśnie w tym ból, że nie ma...
  • Poziom 8  
    No i chciałem się tylko tego dowiedzieć, skoro nie ma innego wyjścia, to dziękuję za odpowiedź.
  • Poziom 8  
    nie no już nie będę się w to bawił, router zamówiłem z obsługą no-ip i już ;) dziękuję jeszcze raz.