Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Peugeot Boxer 2007r - Peugeot Boxer Włączony zapłon po wyjęciu kluczyka

aweox 25 Jan 2013 20:22 3654 4
    aweox
    Level 2  
    Witam wszystkich.
    Moje auto to Peugeot Boxer 3 po 2006roku
    Wczoraj pojawił mi się taki problem.
    Najpierw po wyłączeniu zapłonu coś mi buczało w prawych drzwiach i przestała działać szyba(elektryczne zamykanie.
    Następnie po wyjęciu kluczyka zapłon był włączony i pokazywały mi się kontrolki na zegarze.
    W czym może być problem?

Odkryłem ze po tym jak wyjmę kluczyk, zapłon się świeci i coś pika w drzwiach, jakby ogranicznik zamka centralnego Dopiero po wyjęciu i ponownym włożeniu przekaźnika 12V50A
    zapłon gaśnie i delikatne pykanie w drzwiach też ustaje.
    Co to może być????

Jeszcze jedna sprawa która może być istotna w rozwiązaniu problemu to to że po przejechaniu kilku set kilometrów ( auto wracało z trasy) wszystko wróciło do normy tylko ten przekaźnik się nagrzewa.

Czy to może być awaria przekaźnika czy raczej zwarcie w instalacji????
    Grabka hol
    Level 2  
    Witam poradziles sobie z ta przyczyna bo mam ten sam problem
    wpgulin

Level 11  
    Mam pytanie czy ktoś rozwiązał ten temat bo mam taką samą zagadkę do rozwiązania .
    mmironm
    Level 12  
    Nie wiem czy dobrze kojarzę ten model ale sprawdził bym skrzynkę bezpieczników pod maską czy nie dostała się do niej woda , kostki do nie wchodzące oraz kostkę łączeniową znajdującą się obok tej skrzynki . W samej skrzynce niema żadnej elektroniki ale jak dostanie się tam woda mogą dziać się różne dziwne rzeczy.
    wpgulin

Level 11  
    Auto nie dotarło i problem nie rozwiązany bo nie miałem szansy zagłębić się zagadkę sorry .