Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lg - podłaczenie dekoder sat TV n prze kartę I-TEC

nazoo 26 Sty 2013 00:16 1728 4
  • #1 26 Sty 2013 00:16
    nazoo
    Poziom 6  

Witam wszystkich forumowiczów, jestem tu nowy. Mam taki problem, ostatnio zakupiłem zewnętrzną kartę dźwiękową I-TEC, karta super. Wpadłem na pomysł żeby podłączyć dekoder ITI 2850ST tv sat "n" przez tę kartę dźwiękową kablem optycznym, na głośniki Logitech 5.1. Karta podłączona pod kompa działa super. A nie mogę sobie poradzić z podłączeniem dekodera + karta dźwiękowa, nawet mógłbym podłączyć TV Lg też przez tę kartę również kablem optycznym ale też nie działa, ani TV ani dekoder przez tę kartę dźwiękową. wiem że jest taka możliwość. proszę o szybką odpowiedź.

0 4
  • Sklep HeluKabel
  • #2 26 Sty 2013 05:01
    224106
    Użytkownik usunął konto  
  • Sklep HeluKabel
  • #3 26 Sty 2013 09:55
    nazoo
    Poziom 6  

Dzięki za wstępne informacje, będę zaraz próbował. Tak, to jest ta karta dźwiękowa I-TEC 7.1 channel audio adapter i model TV to Lg 32LV3550
    A soft w telewizorze może mieć znaczenie, bo po zakupie telewizora wgrywałem nowy soft ze strony producenta..?

Dodano po 34 [minuty]:

Nie działa, niestety, próbowałem dekoder TV "n' podłączyć pod tą kartę przewodem optycznym ale też dźwięk nie idzie. Dekoder przełączyłem na tryb DVI, i MTV HD, w ustawieniach jest ustawiony dźwięk DD. A przewód jak można sprawdzić? na końcu przewodu jest czerwone "światełko" więc sygnał powinien iść, tak????

0
  • #4 26 Sty 2013 14:20
    224106
    Użytkownik usunął konto  
  • #5 26 Sty 2013 15:51
    nazoo
    Poziom 6  

Muzyka z USB działa jak i filmy, których zdecydowanie więcej oglądam niż słucham muzyki (oprócz mkv-matroszki), a może na innych częstotliwościach pracują "opticale" dało by się programowo coś z tym zrobić, bo to chyba jedyne sensowne wytłumaczenie kart chyba na 48 kHz pracuje.

0