Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Piliki nie pobierają sie z internetu

26 Sty 2013 13:05 795 3
  • Poziom 2  
    Witam,
    zauważyłem u siebie mały problem mianowicie: podczas gdy próbuje pobrać coś z internetu (chrome, mozilla, IE) po prostu się nie da , jest napisane, że pobieranie rozpoczęto, ale nic sie nie rusza. Zeby było śmieszniej problem dotyczy tylko plików o stosunkowo niewielkim rozmiarze.
    Jestem po instalacji nowego Windowsa XP nic nie pomogło. W przeglądarce mam automatyczne wyszukiwanie proxy, korzystam z firefoxa.

l Piliki nie pobierają sie z internetu
  • Specjalista Sieci, Internet
    Jaką masz ustawioną lokalizację pobierania plików? Masz uprawnienia na zapisywanie w tym miejscu?
  • Moderator - Sieci, Internet
    Próbowałeś w trybie awaryjnym z obsługą sieci? Co to za ISP-operator jaki masz sprzęt do internetu (modem/router)?
  • Poziom 2  
    Mam uprawnienia do zapisywania. Próbowałem w trybie awaryjnym -to samo. Internet mam od lokalnego operatora radiówka(jakąś tam puszkę mam na dachu - ale nie wiem co to za model) Dziwna sytuacja, bo pliki o większym rozmiarze pobierają się bez problemu. Są jeszze czasm problemy z filmikami na YouTube, dopiero jak na pasku kliknie się gdzieś w połowie to dopiero ładuje filmik. Kiedyś wszystko działało jak należy, dodam, że nie mam żadnych wirusów.