Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Motorower Router A500 - Wyciekający olej oraz gaśnięcie motoroweru.

26 Sty 2013 17:20 1008 3
  • Poziom 2  
    Witam. Chciałbym wiedzieć czy do wymiany są uszczelki w głowicy.? Otóż od niedawna zauważyłem że podczas jazdy z głowicy z górnej części sączy się olej. Chciałbym także dowiedzieć się czy przyczyna tego że mój motorower gwałtownie spada z obrotów i gaśnie są pierścienie. Liczę na wasza pomoc. Dodam także ze motorower został przerobiony z 50 na 80. zostało wymienione: cylinder z tłokiem i głowica jednak wszystkie pokrywy zostały założone ze starej głowicy. Remont ten został przeprowadzony w połowie wakacji. Pomóżcie.
  • Pomocny post
    Poziom 34  
    Zmierz ciśnienie sprężania , będziesz wiedział w jakim stanie są pierścienie oraz uszczelka głowicy.
  • Poziom 2  
    Nie mam takiego miernika. A jest jakaś szansa by określić to w jakiś inny sposób. Musze wiedzieć, bo na darmo nie chce mi się tego rozbierać. Niech pan stwierdzi czy jest to najprawdopodobniej spowodowane tym co tam wcześniej napisałem.
  • Poziom 34  
    Przez internet niestety nie da się tego sprawdzić . Podjedź do jakiegoś mechanika i za przysłowiowe piwo powinien Ci sprawdzić.