Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung seria 3 - Połączenie laptopa Samsung z telewizorem LG

Apache12 26 Sty 2013 19:52 2493 4
  • #1 26 Sty 2013 19:52
    Apache12
    Poziom 8  

Witam
    Kupiłem telewizor LG smart tv i chciałem go połączyć z komputerem przez WiDi.
    Jednak mój komputer ma nie tylko podzespoły intela i aplikacja nie chce się zainstalować. Czy można jakoś ominąć te wymagania tzn zainstalować intel WiDi na komputerze z bez podzespołów intela? Jeśli się nie da to prosiłbym o podsunięcie jakiejś aplikacji która będzie działać podobnie.
    --------------------------------------------------------------------------------------------
    Mój komputer:
    Samsung np350v5s-s09pl
    System Windows 8
    Intel core i5-3210M
    intel hd graphics 4000/AMD Radeon HD7679M
    Qualcomm Atheros AR9485WB-EG Wireless Network Adapter

0 4
  • #2 13 Mar 2013 21:42
    janowaka
    Poziom 2  

witam udało ci sie jakoś zaisntawlować widi na laptopie mam ten sam problem.. znalazłem w necie że karta sieciowa Qualcomm Atheros AR9485WB-EG nie jest kompatybilna z WIDI ale syf specjalnie kupiłem latopa lenovo u410 który w specyfikacji miał obsługiwac WIDI a teraz sie okazuje że nie ma ! poniżej link do forum intela.. ale jeżeli udało ci się jakoś to pominać i zainstalować widi to daj znac proszę.

http://communities.intel.com/thread/32035

0
  • #3 13 Mar 2013 21:54
    andrefff
    Poziom 36  

A co ma być odtwarzane w tv z laptopa?

0
  • #4 14 Mar 2013 18:43
    Apache12
    Poziom 8  

Na ekranie telewizora ma być wyświetlany cały pulpit. Tak jak przez kabel hdmi

0
  • #5 14 Mar 2013 19:30
    janowaka
    Poziom 2  

Apache12 jaką masz katrę sieciową w swoim laptopie? kupując laptopa miałeś podane w specyfikacjach obsługę WIDI widziałem że w seri 5 jest podana komaptybilnosc z WIDI ale nie jestem tego taki pewien ? poniżej podaje linka do wymgań jakie muszą być spełnione do obsługi Intel wirelles Display WIDI

http://www.intel.com/support/wireless/wtech/iwd/sb/CS-031059.htm

Dodano po 4 [minuty]:

sory niezuważyłem że podałeś ti w 1 poscie! w takim razie wygląd że na dzien dzisiejszy nie możemy za dużo zrobić z WIDI.. czy ktoś zna jakies alternatywy bezprzewodowego podłaczenia tv z laptopem? może aplle tv?

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo