Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Lenovo z580 - wifi zniknęło,nie ma możliwości połączenia

skoti1996 26 Jan 2013 20:05 5001 3
    skoti1996
    Level 15  
    Witam,
    Mój problem wygląda następująco-siedziałem sobie dzisiaj z laptopem na kolanach ,po czym go zamknąłem(ekran) i odłożyłem na jakieś 3 min. Nie uderzył o nic ani nic. Po ponownym włączeniu nastąpił problem z połączeniem wifi , tak jakby nie było wgl modułu czy karty wifi, tylko możliwość połączenia przez kabel. Internet na kablu działa normalnie. Po wciśnięciu klawiszy Fn+F5 odpalają się ustawienia urządzeń bezprzewodowych lenovo (bluetooth i wifi) zwykle wyglądało to tak : https://obrazki.elektroda.pl/9054664500_1359226882.jpg , teraz nie ma wgl możliwości kontrolowania wifi ,ponieważ ono zniknęło , jest tylko opcja bluetooth . Patrzyłem w menadżerze urządzeń i w zakładce urządzenia systemowe widnieje wpis 'Intel(R) 7 series/C216 Chipset Family PCI Express Root Port 3 - 1E14' a przy nim żółty trójkąt, po dwukrotnym kliknięciu w polu widnieje napis 'nie można uruchomić tego urządzenia. (Kod 10)' co jak się domyślam oznacza że coś jest nie tak. Proszę o pomoc bo nie mam pojęcia czym mogło to być spowodowane,a naprawdę potrzebne mi wifi . Z góry dziękuje .
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
  • Helpful post
    valkirus15
    Level 15  
    Sprawdź sterowniki karty w menadżerze.

Dodano po 38 [sekundy]:

sieciowej oczywiście
    skoti1996
    Level 15  
    Problem zniknął,winą był sterownik karty sieciowej , który odinstalowałem i zainstalowałem na nowo. Po ponownym uruchomieniu wszystko było ok.