Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW Passat B5 Moduł komfort

26 Sty 2013 21:32 2286 4
 • Poziom 11  
  VW Passat B5
  Mam pytanie związane z tym modelem auta.Chodzi mi o tz Moduł komfort,który występuje w tym aucie z jednym lub dwoma gniazdami wejścia.Jaka jest różnica miedzy tymi dwoma modułami.Chodzi o to czy oby dwa typy moduł są sterowane pilotem i czy można zmienić moduł z jednego na dwa i odwrotnie.
 • Poziom 14  
  moduł komfortu steruje centralnym zamkiem, elektrycznymi szybami, oświetleniem w kabinie, alarmem... w zależności od wersji wyposażenia były stosowane różne moduły
 • Poziom 38  
  Mimo innej ilości złącz tak samo są inne numery modułów może być np. moduł na dwa złącza z obsługą sterowania falami radiowymi jak i bez sterowania. Moduł w przypadku wymiany lub jakiś przeróbek trzeba dobierać funkcjami które obsługuje i ilościami złącz które są w aucie dla modułu komfortu.
 • Poziom 11  
  A czy mając oryginalny pilot radiowy załączony do tego auta będzie on obsługiwać centralny zamek z tego pilota?.A możne pilot taki był tak sobie dodany przez producenta VW a w aucie nie zainstalowano modułu,który obsługuje radiowych pilotów tz.uboga wersja.Czy tak jest czy trzeba to wykluczyć?
 • Poziom 11  
  co to oznacza: Częstotliwości nośnej do zdalnego sterowania radiowego-Bez częstotliwości nośnej