Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Słuchawka bluetooth bh-110 - Odłamany styk baterii +

27 Sty 2013 01:18 2826 2
  • Poziom 2  
    Witam,

Posiadam słuchawkę bluetooth nokia bh-110, po przylutowaniu kabli od akumulatorka składałem wszystko do kupy i usłyszałem niepokojący hałas. Po otwarciu myślałem, że coś mnie trafi! Od płytki oderwało się całe pole lutownicze plusa baterii, nie mogę nigdzie znaleźć schematu tej słuchawki i nie mam pojęcia gdzie się teraz dolutować, nie widać żadnych ścieżek jedynie jakby miniaturowy otworek na skraju oderwanego pola. Załączam zdjęcia poglądowe w nie najlepszej jakości może ktoś coś zobaczy czego ja nie widzę. Na odwrocie jest magiczny punkt podpisany bat, teraz tylko czy to jest + / -?

Słuchawka bluetooth bh-110 - Odłamany styk baterii + Słuchawka bluetooth bh-110 - Odłamany styk baterii +
  • Poziom 19  
    Mógłbyś zrobić zdjęcia z bliższej odległości? Konkretnie chodzi mi o miejsce, gdzie był przylutowany kabelek wraz z jakimiś 2cm dookoła. Coś zaradzimy.

Pozdrawiam :)
  • Poziom 2  
    Napstrykałem chyba z 200 fotek ale i tak nie wyszło rewelacyjnie podaje 4 najostrzejsze (niestety lustrzanki nie posiadam)
    Słuchawka bluetooth bh-110 - Odłamany styk baterii + Słuchawka bluetooth bh-110 - Odłamany styk baterii + Słuchawka bluetooth bh-110 - Odłamany styk baterii + Słuchawka bluetooth bh-110 - Odłamany styk baterii +

@EDIT
    Z racji tego, że zdjęcia są kiepskiej jakości do powiększenia spróbowałem w trybie super makro z lupa powiększająca myślę, że efekt jest zadowalający, oto zdjęcia. Proszę o wskazówki:
    Słuchawka bluetooth bh-110 - Odłamany styk baterii + Słuchawka bluetooth bh-110 - Odłamany styk baterii + Słuchawka bluetooth bh-110 - Odłamany styk baterii +

@EDIT2
    Wlutowałem się w ten malutki punkcik obok ułamanego styku wszystko trybi.