Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

skoda fabia - silnik odpala i gaśnie.

mariusz skoda2002 27 Jan 2013 07:00 14265 12
    mariusz skoda2002
    Level 9  
    Skoda odpala i gaśnie. Dodam, że nie palą sie żadne kontrolki. Bezpieczniki są ok. Co ma zrobic pilny temat??

3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
    3.1.15. Zabronione jest publikowanie wpisów przedstawiających problem, bez podania wystarczającej liczby informacji umożliwiającej zajęcie merytorycznego stanowiska przez innych Użytkowników forum. Tytuł wpisu powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki.
    3.1.17. Zabronione jest publikowanie wpisów obniżających ogólny poziom dyskusji, wynikających z lenistwa lub zawierających roszczeniowy charakter wypowiedzi. + brak podstawowych pomiarów. S.
  • Helpful post
    misiek-888
    Level 35  
    Skoro nie palą sie kontrolki to sterownik zablokowany przez immo. Zacznij od dokłądnego sprawdzenia bezpieczników, zobacz czy są w odpowiedznich miejscach. W jakich okolicznościach nastąpiła usterka????
    mariusz skoda2002
    Level 9  
    Nie posiadam immobilajzera w swojej skodzie. Usterka nastapiła po powrocie wczoraj z pracy. Zgasiłem zmieniłem bezpiecznik od swiateł drogowych i zonk.

Dodano po 5 [minuty]:

a dodam ze pompka paliwa sie odzywa
    misiek-888
    Level 35  
    misiek-888 wrote:
    Skoro nie palą sie kontrolki to sterownik zablokowany przez immo. Zacznij od dokłądnego sprawdzenia bezpieczników, zobacz czy są w odpowiedznich miejscach. W jakich okolicznościach nastąpiła usterka????
    Zastosuj się do tego postu. W końcu sam grzebałeś w bezpiecznikach i od tego momentu auto nie zapala. Nie spotkałem jeszcze Fabii by nie miała immo w liczniku.
  • Helpful post
    ladamaniac
    Level 38  
    mariusz skoda2002 wrote:
    nie posiadam jmmobilajzera w swojej skodzie

Skąd te wiadomości? Nie spotkałem jeszcze Fabii bez fabrycznego immo, nawet większość Felicii już miała. Masz na desce kontrolkę autko z kluczykiem ?
    mariusz skoda2002
    Level 9  
    Jak immo w liczniku nie kapuje

Dodano po 1 [minuty]:

Jak odpalałem to była taka pomarańczowa auto z kluczykiem

Dodano po 1 [minuty]:

a mam jeszcze drugi kluczyk do niej może nim da sie odpalić
  • Helpful post
    ladamaniac
    Level 38  
    Pomarańczowa auto z kluczykiem to właśnie kontrolka od immo. Grupa VW wymyśliła sobie, że moduł immo będzie w zegarach. Wcześniej to był oddzielny moduł, tak do połowy lat 90. Sprawdź dokładnie bezpieczniki i puste miejsca, bo często klienci wyjmuja bezpiecznik sprawdzając i wkładają w miejsce obok. Drugi kluczyk nic nie da do momentu uruchomienia zegarów.
    mariusz skoda2002
    Level 9  
    Jest jakiś bezpiecznik od tego ,jesli tak to podpowiedz mi który to jest.
    mariusz skoda2002
    Level 9  
    z boku pod dekielkiem mam bezpieczniki

Dodano po 1 [minuty]:

[quote="ladamaniac"]Hmm, a widzę napis mechanik :D . Gdzie masz skrzynkę, z boku pod dekielkiem, czy centralnie pod kolanami, bo mam sklerozę.tak zawodu mechanik ale zawodu nie praktykuje
  • Helpful post
    misiek-888
    Level 35  
    Od licznika są dwa. W dolnym rzędzie małych bezpieczników obok siebie . Na ulotce narysowany jest licznik.
    User removed account
    User removed account  
    mariusz skoda2002
    Level 9  
    dziekuje koledzy autko pali bezpiecznik był w złe miejsce włozony,dziekuje serdecznie koledzy