Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

42ST50 - Podłączenie dysku twardego

yellowlabel 27 Sty 2013 22:27 1521 5
  • #1 27 Sty 2013 22:27
    yellowlabel
    Poziom 12  

Witam,
    mam problem, ponieważ nie mam pojęcia jak podłączyć dysk twardy do tego telewizora. Pokazuje mi się przez 3 sekundy komunikat "Wykryto urządzenie USB" i tyle. Nic więcej. Nie ma żadnej opcji aby wejść w Media Player i coś odtworzyć :/
    Dysk to samsung S2 2,5", 320GB, NTFS.

Błagam o pomoc, bo wściekłem się jak diabli. Myślałem, że w nowym telewizorze będę mógł bez problemu puszczać filmy czy muzykę przez dysk zewnętrzny :/

0 5
  • #2 28 Sty 2013 00:56
    anmedia
    Poziom 39  

yellowlabel napisał:
    wściekłem się jak diabli.

Zamiast sie wsciekac poczytaj instrukcje bo wszystko jest ok.
    yellowlabel napisał:
    Nic więcej. Nie ma żadnej opcji aby wejść w Media Player i coś odtworzyć :/

To jest w instrukcji ... obsluga plikow z zewnetrznych zrodel! A TV ma Media Player? Ma player ale on dzial inaczej niz w komputerze!
    yellowlabel napisał:
    Myślałem, że w nowym telewizorze będę mógł bez problemu puszczać filmy czy muzykę przez dysk zewnętrzny :/

I to jest problem wszystkich ktorzy kupuja telewizory i mysla ze to komputer. Ale tak nie jest i zapewniam Cie ze to co chodzi w komputerze nie bedzie chodzilo w TV!!!! (oczywiscie nie wszystko).

0
  • #3 28 Sty 2013 07:29
    yellowlabel
    Poziom 12  

Skoro na starej plazmie działa to i tu powinno.
    Nie oczekuję cudów - ale w teście pokazano, że TV odtwarza prawie wszystko.
    Podłączenie dysku do telewizora to żadna zaawansowana funkcja :/ Innym działa, więc to nie jest takie oczywiste czemu u mnie jest inaczej.

0
  • #4 28 Sty 2013 09:52
    fidotp
    Poziom 22  

Zapewniam że w instrukcji jest opisane jak wejść w dysk po jego podłączeniu do TV.

0
  • #5 28 Sty 2013 11:05
    yellowlabel
    Poziom 12  

Pewnie kliknąć AV na pilocie i wybrać USB/Karta SD? Niestety, przeczytałem całość i wiem jak wejść w dysk. Szkoda, że napisane jest iż nie jest on w ogóle podłączony. A jest..
    Sformatowałem również dysk do ExFat - tak jak jest w instrukcji i co? to samo :) nie działa i już.

0
  • #6 28 Sty 2013 14:00
    anmedia
    Poziom 39  

yellowlabel napisał:
    Sformatowałem również dysk do ExFat

:) no napewno tak jest. Sformatuj FAT32 lub NTFS (zalecane NTFS)

yellowlabel napisał:
    przeczytałem całość i wiem jak wejść w dysk

To tez dobre. Dysk po podlaczeniu traktuje sie jako zewnetrzne urzadzenie, wiec szukasz w opcjach AV jak napisales
    yellowlabel napisał:
    Pewnie kliknąć AV na pilocie i wybrać USB/Karta SD?

I co dalej? Co masz na dysku? Jakie pliki? Juz samo przelaczenie i wybranie dysku powinno wyswietlic jego zawartosc, a to czy odtworzy to juz inna sprawa.

0