Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Junkers WRP 11B23 - Cieknie woda z automatu wodnego.

27 Sty 2013 22:29 3945 4
  • Poziom 14  
    Witam
    Zaczęła cieknąć mi woda z automatu wodnego w miejscu gdzie łączy sie plastik tzn. jest oring i chyba membrana. Czy tam jest uszczelka czy membrana która się wymienia czy cały automat wodny jest do wymiany ? Mam uprawnienia gazowe i elektryczne ale nie wiem czy dałbym radę to zrobić sam. Koledzy czy automat wodny muszę wymienić czy tylko jakies podzespoły ?Ile taki autmat/podzespół kosztuje i ile ewentualnie by kosztowała robocizna ? Lub może wskazówki jak to zrobić samemu .Z góry dziękuję za pomoc i porady.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Specjalista - systemy grzewcze
    Wymieniasz tylko pokrywkę w zespole wodnym i po problemie, jej koszt to 73 zł, przynajmniej po tyle ostatnio kupowałem, co do ceny serwisu to każdy ceni inaczej.
  • Poziom 14  
    Na allegro pokrywa kosztuje 73zł , membrana 73 zł a cały automat wodny 220zł. Wychodzi na to że lepiej wymienić cały automat bo jak wyjdzie że oprócz pokrywy dojdzie membrana to wyjdzie koszt prawie całego automatu.
    Jak wyciąga się automat od automatu gazowego? na połączeniu od spodu są dwie śrubki, czy gdzieś indziej ?
  • Specjalista - systemy grzewcze
    Membrany w tych podgrzewaczach tak szybko się nie zużywają - to nie co dawniej w starych :) Zespół wodny wymontujesz odkręcając właśnie te dwie śrubki. Jak będziesz miał problem to zadzwoń to ci powiem co i jak zrobić tylko powiedz że z forum dzwonisz żebym skojarzył.