Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

polsat cyfrowy - kabel sat

28 Sty 2013 09:19 2751 6
  • Poziom 7  
    witam jest stara antena sat nieużywana od kilku lat i chciałbym podłączyć do niej polsat prawdopodobnie jest skierowana na astre bo brak sygnału czyli będę musiał pokręcić lekko w prawo ale do anteny jest podłączony kabel nie jak nowe z otuliną aluminiowa tylko z żyłkami miedzianymi czy wymienić na ten z aluminiową otuliną, i czy on nie tłumi sygnału z góry dziękuje za pomoc
  • Poziom 35  
    Regulamin poczytaj...
  • Pomocny post
    Poziom 27  
    Witam kabel to na razie zostaw sprawdź efki ustaw talerz jaki stary konwerter może jeszcze od analogu może jest czytelny opis podaj , może nie nadaje się .
    Pozdrawiam
  • Poziom 7  
    witam otóż czasza ma wymiary 90-100 napisane na niej canal digital na starym konwerterze udało mi się przeczytać tylko
    germany beast frequency 10.7-12.75GHz
    Nf 0.1 db
    HQDL 101 Plus
    Universal lnbf
    mam konwerter INVERTO IDLP-40 SL czyli tradycyjny polsatowski czy bedzie wspłópracował z tą czaszą? dziękuje za pomoc pozdrawiam
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    spown11 napisał:
    witam otóż czasza ma wymiary 90-100 napisane na niej canal digital na starym konwerterze udało mi się przeczytać tylko
    germany beast frequency 10.7-12.75GHz
    Nf 0.1 db
    HQDL 101 Plus
    Universal lnbf
    mam konwerter INVERTO IDLP-40 SL czyli tradycyjny polsatowski czy bedzie wspłópracował z tą czaszą? dziękuje za pomoc pozdrawiam

Konwerter jak mieści się w uchwycie to pracuja z każdą czaszą. Ten stary jest też właściwy choć może być uszkodzony.
  • Poziom 7  
    mam dekoder mini hd 2000 a przebywam na terenie finlandi i próbuje coś polskiego pooglądać

3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych. [TS]
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto