Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Polar pwa830 a/p - Zerwana oś bębna.

pico1 28 Sty 2013 13:54 1785 4
  • #1 28 Sty 2013 13:54
    pico1
    Poziom 14  

W pralce odpadła ośka od bębna od strony czynnej.Po zweryfikowaniu usterki i wiedząc że wymiana na nowy beben jest nieopłacalna pralka została spisana na złom.W domu na spokojnie poszperałem w necie i natknołem sie na cos takiego jak krzyżak bębna http://alejka.pl/whirlpool-krzyzak-bebna-pralki-pwa-awt-czynny.html Mam zapytanie czy w tej pralce jest rozbieralny zbiornik i czy ten krzyżak pasuje do tej pralki.Pralka stoi u znajomego i w tej chwili nie mam możliwości do niej zajrzeć a do soboty to by się już zamówiło to mocowanie o ile jest możliwość wymiany tego mocowania w tej pralce.

0 4
  • Pomocny post
    #2 28 Sty 2013 14:20
    Stefciu_B
    Specjalista AGD

pico1 napisał:
    Mam zapytanie czy w tej pralce jest rozbieralny zbiornik i czy ten krzyżak pasuje do tej pralki

Jak najbardziej sprzęt do naprawienia, ale dodaj jeszcze stronę bierną ułożyskowania dłużej posłuży ;)

1
  • #3 28 Sty 2013 14:38
    pico1
    Poziom 14  

Dzięki.W takim razie zaraz zamawiam.A kto pyta nie błądzi wiec pozwole sobie zadać jeszcze kilka pytań.
    Czy w zestawie są śruby do mocowania ?
    Czy bęben wyciągne bez zdejmowania całego zbiornika ?
    Z jakiej strony pralki jest rozbieralny zbiornik ,od strony czynnej czy biernej ?.

0
  • Pomocny post
    #4 28 Sty 2013 22:04
    Paw_el

Specjalista AGD

pico1 napisał:
    Czy w zestawie są śruby do mocowania ?
    Czy bęben wyciągne bez zdejmowania całego zbiornika ?
    Z jakiej strony pralki jest rozbieralny zbiornik ,od strony czynnej czy biernej ?.

- śruby występują osobno w sprzedaży,
    - tak tylko trzeba odkręcić śrubę od strony biernej,
    - pokrywa zbiornika odkręcana jest od strony czynnej.

1
  • #5 22 Paź 2013 20:56
    pico1
    Poziom 14  

Wymieniłem stronę czynną bębna.Trzeba było troszkę podszlifować plastik bębna bo lekko haczył o śruby mocowania. Pralka naprawiona

0