Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nie da się wysyłać sms-ów z telefonów.

28 Jan 2013 14:46 2301 5
  • Level 33  
    Nie jestem pewnie czy piszę w najbardziej odpowiednim dziale dlatego w razie'' w'' proszę o przeniesienie. Tak jak w temacie nie mogę wysyłać sms-ów wszystko inne działa sprawdzone na dwóch telefonach w kilku miejscach. Telefony są ustawione na 100% dobrze inna karta tego samego operatora działa ok. Dzwoniłem do biura obsługi klijenta naprawili na drugi dzień problem się powtórzył dzwoniłem drugi raz, ale nić to nie dało i dalej nie mogę wysyłać sms-ów z telefonów. '' Nie można wysłać wiadomości'' czy jakoś tak. Wysyłanie działa tylko na modemie( ZTE MF 669), ale modem loguje się do sieci UMTS. Nie wiem co tym myśleć, to coś z kartą? Czy operator robi mi problemy?
    Trendy 2021 w branży Internetu rzeczy [Webinar 02.07.2021, g.12.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 34  
    Numer centrum na 100% dobry ustawiony?
  • Level 10  
    Sprawdź w ustawieniach wysyłania wiadomości centrum wiadomości sms.
    Dla play na przykład ma być +48790998250.
  • Level 33  
    Numer centrali ustawiony na 100% nawet przywróciłem ustawienia fabryczne soft brandowany na tego samego operatora dziś rano o dziwo zadziałało, ale zobaczymy jak to będzie.
  • Level 9  
    Spróbuj z do tego telefonu włożyć inną kartę, wyślij SMS zobacz, czy dojdzie, sprawdź, jaki jest numer centrum, ewentualnie duplikat karty, darmowa rzecz.
  • Level 33  
    Dzięki wszystkim za naprowadzanie mnie w dobrą stronę. Problem polega na tym, że po wyłączeniu telefonu coś tam nie pamiętam ustawień i zmienia się centrum. wiadomności sim lub tworzy się nowe w tej chwili mam do wyboru 6 centrów wiadomości.