Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Harman Kardon / JBL - gubiacy sie bass

28 Sty 2013 15:21 1578 6
  • Poziom 8  
    Witam (od razu mówię, że mogę mieć problemy z ortografią, bo już nie mieszkam trochę w PL).
    A więc zakupiłem zestaw kina domowego amplituner Herman Kardon AVR 365, który napędza glosniki JBL loft series 50. 40. 30. 20. i sub SP 150. Mój pokój ma jakieś 27m kwadratowych długość 6,80, szerokość 4,10, wysokość 2,50, ja siedzę jakieś 1,70 od tylnej ściany. Problem mam taki, że bass gra, tylko milo na rogach tam, gdzie ja siedzę w ogóle prawie go nie ma. Wiem, że postawienie suba na rogu, a na przekątnej jego jest najlepszym miejscem grania, ale ja nie mam takiej możliwości ustawienia, w pokoju mam tylko kanapę i 2 słupki z mebli większych - tyle, więc czy jest jakaś możliwość, żeby ten bas grał tam, gdzie ja siedzę dobrze? Jaka mata bitumiczna w odpowiednim miejscu??

Harman Kardon / JBL - gubiacy sie bass
  • Poziom 34  
    Sprawdź poprawność podłączenia głośników + i - , fazę subwoofera przestaw.
  • Poziom 8  
    plus i minus na pewno sa dobrze a jak przestawie faze nie ma zbytnio roznicy dlatego mam ciagle ustawiona na najmniejsza
  • Poziom 34  
    Przeprowadź automatyczną kalibrację amplitunera.
  • Poziom 8  
    przeprowadzilem i szczerze gra lepiej bez .. nie da sie nic z tym pokojem zrobic ? tak to denerwuje poltora metra w lewo pieknie gra basem ale wtedy dzwiek z glosnikow sie gubi bo stoje jakby oboknich a nie w srodku

Regulamin p.3.1.13. Jaką literą rozpoczynamy zdanie? Proszę poprawić niechlujną pisownię! [P.]
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 8  
    Nie zolty to telewizor sub stoi calkiem na prawo probowalem nie ma roznicy bede probowal jak narazie czytalem z tymi zaslonami grubymi na okno duzy duzy chodnik i te pulapki basowe ale myslalem ze ktos doradzi co lepsze i gdzie to postawic moge zdj pokoju tez pokazac

Dodano po 1 [minuty]:

* Zielony to tylne satelitki
    * Zolty to tv z centralnym
    * Czerwone to przednie kolumny