Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

6210 Wyrwany pad pod PA, połączenie

13 Lut 2005 15:24 948 7
  • Poziom 11  
    Witam mam 62 w ktorej jest wyrwany pad pod PA
    chciałbym zeby ktos mi pokazal z czym ten pad sie łaczy
    poradzcie cos tylko nie odsylajcie mnie do serwisówki
    Pad jest zaznaczony na czerwono
  • Poziom 11  
    Sprawdź czy jest przejście do C911 i R911. Prawdopodobnie o to chodzi.
  • Poziom 11  
    Nie ma przejscia.
    Wez mi zaznacz na jakims schemacie, jak mozesz, czym to polaczyc, bede bardzo wdzieczny.
  • Poziom 11  
    Nie jestem pewien czy to o tego pada chodzi (nie mam rozpisanej nr w tej końcówce), ale sprawdzić też pozostałe zanim wlutujesz. Musi być przejście do tych dwóch elementów z końcówki. Jak nie to dalej popatrzę w schemat.
  • Poziom 32  
    O co Ci człowieku chodzi z tą serwisówką?? Właśnie po to ona jest żeby wiedzieć naprzykład z czym ten pad powinien się łączyć.
    P.S. Jeśli serwisówki nie umiesz czytać to nie zabieraj się za serwis telefonów bo tylko poziom zaniżasz!!!
    C800
  • Poziom 11  
    ale ty kolego jestes zabawny
    chyba to forum jest po to zeby sie pytac a jak ci moje pytania nie odpowiadaja to narazie nie udzielaj odpowiedzi i nie czytaj bo sobie jeszcze oczka poprzujesz
  • Poziom 32  
    frajer... (proszę o ostrzeżenie)
  • Poziom 16  
    pawel.lubanski napisał:
    ale ty kolego jestes zabawny
    chyba to forum jest po to zeby się pytac a jak ci moje pytania nie odpowiadaja to narazie nie udzielaj odpowiedzi i nie czytaj bo sobie jeszcze oczka poprzujesz

Forum jest po to zeby pomagac, ale na prozby w stylu "wez mi zaznacz na jakims schemacie jak mozeszz czym to polaczyc bede bardzo wdzieczny" skrecaja mi kiszki|!!! Rozumiem jakby nie bylo dostepnych serwisowek,ale schematow jest w..... znaczy bardzo duzo...
    Trzeba troszeczke posiedziec ,pouczyc sie, a czytanie schematow to podstawa... To tak jakbys pracowal w jakims urzedzie i nie umial czytac...