Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jak wysłać powitanie na pocztę głosową?

Dvarhk 28 Jan 2013 20:21 1665 0
 • #1
  Dvarhk
  Level 10  
  Powiem wprost. Mam zakupione, nagrane przez lektora, firmowe powitanie (wav lub mp3) i chciałbym to umieścić jako powitanie na poczcie głosowej w PLAY.

  Nie ma możliwości wysłania go MMSem ani wczytania go poprzez BOK online (w Orange np taka możliwość jest). Nie chcę też korzystać z usługi beta - "wizytówka" bo za często pada i jak padnie to nikt się do mnie przez 2/3 dni nie może dodzwonić. Ma ktoś pomysł jak można to zrobić inaczej?

  Mnie przychodzą 2 rozwiązania na myśl:
  1) Przy pomocy jakiegoś sprytnego kabelka audio (mikrofon/głośnik) podłączyć komórkę do kompa tak aby poczta nagrywała dźwięk z komputera a nie z mikrofonu w komórce.  2) Nagrać plik na komórce i odpalić podczas połączenia z pocztą głosową.

  I teraz pytanie, czy ktoś spotkał się kiedyś z takim połączeniem komórki z kompem (model komórki dowolny bo zawsze mogę wypożyczyć na chwil;ę od kogoś i włożyć kartę na czas nagrania) , albo może z komórką która umożliwia podczas połączenia odtworzenie dowolnego pliku muzycznego?. U mnie np da się nagrać połączenie ale nie ma opcji w druga stronę...

  A może ktoś zna jakieś inne rozwiązanie?

  Z góry dziękuję...
  Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się