Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Płytka opis nóżek - Kierownica Logitech Formula Vibration Feedback Wheel

cisek1995 29 Jan 2013 00:01 3630 4
    cisek1995
    Level 11  
    Witam, dostałem od kolegi kierownice i mam z nią problem mianowicie przyciski na kierownicy nie działają rozkręciłem ją a tam ucięte kable bez wtyczki, i teraz moja prośba czy może ktoś z was ma taką samą kierownicę i mógłby ją rozkręcić i podać kolory przewodów do odpowiednich nóżek po kolei?

Tak wygląda kierownica

A tak wygląda płytka

Proszę o pomoc, pozdrawiam.
    pot.ol
    Level 9  
    Witam ! Mam tą sama kierownicę i chętnie pomogę, ale czy problem nie został już rozwiązany ???
    cisek1995
    Level 11  
    W sumie nie zrobiłem tej kierownicy i już jej raczej nie zrobię, ale kolory przewodów możesz podać może przyda się innym.

Pozdro
    pot.ol
    Level 9  
    A więc tak, od strony potencjometru (3 osobne kabelki na innym złączu) są to: czarny, brązowy, czerwony, pomarańczowy, żółty, zielony, niebieski, fioletowy, szary, biały, czarny, brązowy, czerwony, pomarańczowy. Wiem, że niektóre kolory się powtarzają, ale nie jestem w stanie rozebrać bardziej tej kierownicy. Mam nadzieję, że komuś się to przyda ;) Dodam jeszcze zdjęcie.

Płytka opis nóżek - Kierownica Logitech Formula Vibration Feedback Wheel Płytka opis nóżek - Kierownica Logitech Formula Vibration Feedback Wheel

P.S (Do kolegi powyżej) Też mam problem z tą kierownicą i zależy mi na jej naprawie, czy mógłbys pomóc ?? https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2615671.html
    cisek1995
    Level 11  
    Temat do zamknięcia, już wszystko wyjaśnione.