Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Whirlpool ADP 8797 A++ PC 6S IX - Nie rozpuszcza do końca tabletki

adam998 29 Sty 2013 09:49 4179 3
  • #1 29 Sty 2013 09:49
    adam998
    Poziom 25  

Witam
    Posiadam zmywarkę jak w temacie... od nowości nie rozpuszcza tabletki do końca. Próbowałem już wszystkich chyba tabletek jakie są na rynku i to samo. Jeśli chodzi o czystość naczyń to są idealnie czyste. Może ktoś coś poradzi ?
    Pozdrawiam

0 3
  • #2 29 Sty 2013 10:22
    tomjed
    Poziom 27  

Kolego, a czy przypadkiem nie jest tak, że kosz górny masz w poz dolnej(czyt niższej). Wtedy (z tego co zaobserwowałem u siebie) klapka od środka piorącego nie otwiera się do końca i tabletka nie wypada. Dopiero gdy zmięknie "zjeżdża" na dół, ale wtedy to już jest trochę późno dla niej. Zwróć uwagę, przy następnym myciu, czy przy otwieraniu drzwiczek nie będzie słychać specyficznego "trzasku" odskakującej do końca klapki.

pzdr

0
  • #3 29 Sty 2013 11:30
    adam998
    Poziom 25  

tomjed napisał:
    Kolego, a czy przypadkiem nie jest tak, że kosz górny masz w poz dolnej(czyt niższej). Wtedy (z tego co zaobserwowałem u siebie) klapka od środka piorącego nie otwiera się do końca i tabletka nie wypada. Dopiero gdy zmięknie "zjeżdża" na dół, ale wtedy to już jest trochę późno dla niej. Zwróć uwagę, przy następnym myciu, czy przy otwieraniu drzwiczek nie będzie słychać specyficznego "trzasku" odskakującej do końca klapki.

pzdr

OK, dziękuję za radę, sprawadzę to, co mówisz i dam znać.

0
  • #4 29 Sty 2013 20:23
    movzx
    Poziom 39  

tomjed napisał:
    Zwróć uwagę, przy następnym myciu, czy przy otwieraniu drzwiczek nie będzie słychać specyficznego "trzasku" odskakującej do końca klapki.
    Nie będzie, bo w tej zmywarce nie ma otwieranej na zawiasie klapki.
    Ale z nieco innego powodu masz akurat rację że przestawienie kosza może pomóc.
    adam998 napisał:
    OK, dziękuję za radę, sprawadzę to, co mówisz i dam znać.
    Ewentualnie zgłoś do serwisu że nie rozpuszcza tabletki i zasugeruj wymianę górnego zraszacza na poprawiony.

0