Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Phaser 7400 brak połowy wydruku

29 Sty 2013 14:54 912 4
  • Poziom 11  
    Witam mam problem z phaserem 7400 a mianowicie po opróżnieniu zasobnika na zużyty toner oraz zmianie rezystorów bezpiecznikowych 60ma w bębnie w celu jej zresetowania drukarka drukuje do połowy drukowanego koloru Prawdopodobnie jest to wina bębna który był rozbierany i złożony z powrotem, tylko boczek był wyjęty i założony bezpiecznik więc nic tam raczej nie mogło się stać. Proszek równomiernie rozkłada się na magnetyku. Może ktos wie jaka jest tego przyczyna bo jestem przekonany że złożony był prawidłowo może jakieś styki ?? Prosze o pomoc
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 17  
    Źle złożyłeś moduł. Na pewno podczas rozbierania nic Ci się nie wysunęło ? Była tam taka zębatka która ma tryby tylko na 1/3 powierzchni i może ona Ci się przesunęła. Musi ona być spozycjonowana idealnie z tą z drugiej strony, co do jednego tryba.
  • Poziom 11  
    tak wiem o której mówisz jest w środku boczka ona chodzi prawdopodobnie w jedną i druga strone a przytrzymuje go taki trzpień wiec to raczej jest wachadełko jesli cos jest zzębione to po drugiej stronie przy bebnie a nie boczku o to chodzi ??
  • Poziom 17  
    Wahadło jest w boczku i jest zablokowane. Mi chodzi bardziej o zębatkę, chyba zieloną. Ta zębatka jest chyba na wałku magnetycznym i tryby ma tylko na połowie obwodu. Dokładnie już nie pamiętam gdzie to jest bo już z pół roku tego nie robiłem. Ale tych modułów sporo przerobiłem i jak miałem taki problem to zawsze było z tym związane, żeby to dobrze spozycjonować.
  • Poziom 11  
    tak zgadza sie dzisiaj wyslę zdjęcia dla tych którym nie chce się rozbierać dobrego tonera jak to ma byc