Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dziwnie tani tv Thomson 55"

cybuch1987 29 Sty 2013 18:00 2571 1
  • #1 29 Sty 2013 18:00
    cybuch1987
    Poziom 1  

Witam
    Jako świeżak się przedstawię ;)
    Mam na imię Paweł i szukam tanie sposobu na wyświtelanie reklam, promocji itp w "galeri" gdzie prowadzę swój sklep, pewnego dnia wpadłem na pomysł żeby zamontować rzutnik i wyświtalać jakieś ciekawe prezentacje i promocje na ścianie w galeriu przy schodach ruchomych poniewaz duzo ludzi sie tam przewija i nie wie co z oczami zrobić :) ale jak zacząłem studiwoać temat okazało się że żeby to wszystko ładnie i profesjonalnie zrobic to trzeba zainwestować około 5-6 tys ... (żutnik + ekran + montaż wszystkiego) no i okazało się że taka lampa w rzutniku ma bardzo małą żywotnośc ponieważ rzutnik działał by około 10 godzin dziennie :) to w ciagu roku musiłbym kupić nowy lub wymienic lampę co jest równowartością nowego ;) no ale nie o tym miała być rozmowa ;)
    Otóż znajomy mi podpowiedział że telewizory plazmowe bardzo potaniały w ostatnim czasie i może po prostu bym zainstalował sobie jakies 55-70 cali na ścianie przy schodach i efekt byłby dużo lepszy i trwalszy no i zaczęly się moje poszukiwania i w jedym ze sklepów znalazlem

55 caly telewizor LED firmy thomson za 3 tys :) no cena rewelacja jak dla mnie ponieważ z 4 latat metu za lcd 32" philipsa dalem ponad 3,5 tys ;) ale nie o tym miała byc rozmowa ;)

nie wiem czy można linki zewnętrzne wklejać ale jakby co to admin wytnie
    http://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/thomson-55fu4243.bhtml#opis

wiem że nie ma tych wszystkich bajerów z internetem wifi itp ale co mi więcej trzeba do puszczania reklam czy prezentacji?

czy ktos z was miał styczność z telewizorami led lub lcd produkowanymi przez thomsona ?

Z 15 lat temu w domu rodzinnym mieliśmy thomsona zepsuł się jak każdy inny po jakichs 10 latach ale to był kineskopowy ;)

czekam na wasze opinie i może propozycje :)

Edit:
    No i jeszcze pytanie czy takie cudo można powisić na ścianie z podwójnego kartongipsu na tych specjalnych kołkach do karton gipsu? moz ktoś coś takiego robił juz ?

• #2 29 Sty 2013 21:39
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

To dobry model w klasie.
    http://www.hdtv.com.pl/forum/thomson/89057-tv...-otwarty-dolaczamy-znow-do-liderow-rynku.html
    Thomson wraca do gry na rynku.
    Da sobie dobrze radę do potrzeb.
    Będzie trwalszym nabytkiem niż plazma.
    I śmiało możesz go wieszać na kartongipsie na stałym stelażu.

Black Friday do -15%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Ferguson