Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Proszę o pomoc w dobraniu sprzętu.

Audiofob 29 Sty 2013 12:47 507 0
  • #1 29 Sty 2013 12:47
    Audiofob
    Poziom 1  

Witam,

Podbijam temat w kategorii jaki sprzęt stereo + KD. Kilka informacji.

1. W kategorii audio mogę powiedzieć z ręką na sercu że bywam głuchy jak pień, z moją dziewczyną jest dużo lepiej i trochę też o nią chodzi:)
    2.Obecnie 70% muzyka (jazz, house, electro, funk i wiele innych, oprócz ciężkich brzmień), 30% to filmy z komputera lub dvd.
    3.W tej chwili używam do audio prymitywnego systemu Creative, 2 przednie + subwoofer, cokolwiek nie włożę na wymianę będzie dużo lepiej
    4.Docelowo chciałbym żeby było to 60% muzyka, 20% filmy i 20% psx
    5. Pomieszczenie jak w załączniku, licząc oględnie 25m2, ściana od TP aż do subwoofera będzie zasłaniana tkaniną (zasłoną z podszewką) jeśli ma to jakiekolwiek znaczenie:)
    6.Chciałbym wydać na wszystko ok.2500zł, ew. 1000zł dołożyć w przyszłości jakieś elementy chwilowo pomijając (np: tyły)

Przebiłem się przez forum i doszedłem do takich wniosków:
    -powinienem kupić amplituner KD z pre-outem, był chyba wspominany Pioneer i Marantz, nie wiem tylko który model będzie ok. przy moim skromnym budżecie i czy nie ma czegoś sensowniejszego niż 1500zł na sam amplituner
    -do tego stary używany wzmacniacz (tu jestem całkowicie zielony) z dwoma "dobrymi" (na tle całości) kolumnami (jako stereo z uwagi na ilość słuchanej muzyki)
    -tyły, centralny i subwoofer w jednym zestawie?

Zastanawiam się czy w ogóle przy założonym budżecie (2500zł + ew.1000zł) jestem w stanie coś wykrzesać.

Chcia Proszę o pomoc w dobraniu sprzętu.

Moderowany przez Pablo1964:

3.1.14. Zabronione jest publikowanie wpisów niezgodnych z tematyką danego forum lub wątku dyskusji.

0 0