Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nissan Patrol Y61 3.0 2005r - Świeci kontrolka oleju...

29 Sty 2013 22:15 4833 9
  • Poziom 18  
    Panowie autko jak wyżej świeci kontrolka oleju czujnik sprawdzony ok za pomoc z góry dziękuję.
  • Moderator na urlopie...
    A pomiar ciśnienia faktycznego robiłeś? Ile ma?
  • Poziom 18  
    Przyznam iż pomiar nie był robiony ale ciśnienie na pewno jest ponieważ klient jeździ już tak pół roku i nadal jeździ . Szperając w internecie gdzieś tm doczytałem iż w tych silnikach coś tam serwisy przerabiały ponieważ ta usterka występowała.
  • Poziom 19  
    mialem kiedys przypadek w nissanie ze kontrolka oleju nie gasla przez nie podlaczona wtyczke od wentylatora ktory dmuchal na silnik (ale to byl nissan serena 2,0 ben 2000r)
  • Poziom 21  
    Y61 3.0 ma dwa czujniki ciśnienia oleju: niskiego i wysokiego. Skoro auto jeszcze jeździ to pewnie któryś jest walnięty.
  • Poziom 18  
    sprawdzałem czujnik stojąc z przodu auta ten po prawej stronie na dole nie mogę znaleźć tego drugiego może kolega podpowie
  • Moderator na urlopie...
    To teraz poszukaj z lewej strony, tak ok. w środku bloku silnika.
  • Poziom 18  
    Niestety czujnika nigdzie nie widzę ,jeszcze jedno pytanie zginęły światła awaryjne kierunkowskazy są ale jak włączę kierunek (obojętnie który)i włączę awaryjne kierunek znika jak wyłącznik awaryjnych wyłączę kierunki wracają ???
  • Poziom 21  
    Może silnik od starszego, wcześniej był tylko 1 czujnik. Co do kierunków awaryjne są na stałym plusie, a na strony po kluczyku, wychodzi, że brak 30 na włączniku.
  • Poziom 15  
    Jest schowany " pod rozrusznikiem " :D